Lütfen fikirleirini paylaşın...

poyyeb

2. dereceden bilinmeyenim :)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
989
500
Arkadaşlar camlarımı silmek istiyorum. Ama eşim salon camını tek parça gibi birşey yapmış ve çok ama çok büyük ve 4. kattayım ben kasaya falan çıkamam korkarım, bana yardımcı olabilecek fikirleriniz varmı acaba. Sopayla falan ama ortalara zar zor ulaşıyorum nasıl silerim???

eşine ceza ver silsin oraları. Nasıl öyle büyük yaptırdıysa silmeyid kendi yapsın :mymeka:

çok iyi yaaaa :) ben de öyle söylemişltim ama bir dafe yardım etti. Bu aralar çok yoğun işleri bana kaldı anlayacağın....

:hooray::dance:
birini cağır o seni tutsun sende yap yada onu kandır o yapsın :lepi:

Ya sen çok komiksin, beni çok güldürdünnn. Ben başladım vallahi kadın tutsam bu kadar güzel silerdi bu kocaman camı. Çok iyi oldu.Kayınvalidem bana şu pahalı mikrofiberlerden almışti onun cam için olanı ile iç kısımları sildim sadece sildim kurulama yok dışarıyıda bulaşık deterjanlı suya saplı fırçayı dsldırdım ve araba yıkar gibi sürdüm sonrada saplı çekecek ile çektim sonuç çok çok iyi. Ben bu performansı kendimden beklemiyordum. Bende potansiyel varmış...

DETERJANLA ÖZELLİKLE BULAŞIK DETERJANI İLE CAM SİLERKEN DİKKAAAAT ELİN KAYAR DÜŞERSİN BIRAK ALLAH AŞKINA CANIN SAĞOLSUN.....TEFTİŞ MEMURLARIMI GELİYOR KOLAYSA ONLAR SİLSİN O CAMI....klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…