Lütfen bir akıl verin

Z

zamannn

Ziyaretçi
eşim ayrılmak istediğini söyledi peki dedim songecemde bile bağırdı çağırdı neyse eşyalarımı aldım çıktım o evden burda gidicek kimsem yok paramda yok.bu gece hastanede mi kalsam diyorum hani hasta yakını gibi sabahı edene kadar orda dursam bişey olurmu yada daha iyi fikri olan varsa:KK43:

Nasıl ya..o çıksın gitsin işe bak..erkek die geçionumu bide..?

eşim ayrılmak istediğini söyledi peki dedim songecemde bile bağırdı çağırdı neyse eşyalarımı aldım çıktım o evden burda gidicek kimsem yok paramda yok.bu gece hastanede mi kalsam diyorum hani hasta yakını gibi sabahı edene kadar orda dursam bişey olurmu yada daha iyi fikri olan varsa:KK43:
:1shok::1shok: nasıl yani gerçekten şakamı bu anlattığınız gerçek değil herhalde nasıl yani canım konuyu biraz daha açarsan yardımcı oluruz eşin neden ayrılmak istedi pardon ve sen hiç bir şey sormadan evimi terkettin?:1shok::1shok::1shok:

Su defter meselesınden dolayı mı ayrılmak ıstedı esın??
Nasıl evden ayrılmayı kabul ettın
kov onu o gıtsın kendısıne kalacak yer kalsın
erkek mı o be`

:1shok::1shok: nasıl yani gerçekten şakamı bu anlattığınız gerçek değil herhalde nasıl yani canım konuyu biraz daha açarsan yardımcı oluruz eşin neden ayrılmak istedi pardon ve sen hiç bir şey sormadan evimi terkettin?:1shok::1shok::1shok:

neymiş yalan söylemişim borçum varken yok demişim yalancıyımışm ben bana güven olmazmış:KK43: yemin ederim şaka değil nolur bi fikir klacakyerle ilgili:KK43:

ne demek ya..anlamadım
ailen yok mu,kimsen yo kmu
nasıl atar seni evden ne oldu da bu hale geldi

Şimdi nerdesin peki PC başında olduğuna göre ya çalışıyorsun. Arkadaşlarına rica etsen.Hastane nasıl aklına geldi

Aileniz,arkadaşınız yok mu?
Çalışıyorsunuz,paranız da mı yok?
Otelde kalabilirsiniz..
En azından bir yakınınızla görüşüp yardım isteyin
Ne işiniz var KK'da?:1shok:

iyde hiçmi tanıdığınz yok hadi evinde kalabilcek kimsen yoksa ble
borç al bi arkadaşından otelde kal hastane falan olmas şimdi

neymiş yalan söylemişim borçum varken yok demişim yalancıyımışm ben bana güven olmazmış:KK43: yemin ederim şaka değil nolur bi fikir klacakyerle ilgili:KK43:
yacanım şu an iştesin heralde değilmi peki hiçmi arkadaşın akraban yok senin birde hata yapmışsın madem gidecek yerin yok neden evi sen terkettin bırak o gitseydi

deftere yazdıklarım borçumu saklamam patlama yarattı beyefendide açıkça evde olmama istemdiğini söyledi napsaydım gitmiyceğim diiyp iyicemi gurusuzlaşsayydım. bide sabaha karşı yatığım odaya geldi nereyegitceksin dedi seni entrese etmez dedim baştan söyleseydin hemen boşardım dedi

şuan internet cafedeyim dolaşırken aklıma burdan fikir almak geldi.

deftere yazdıklarım borçumu saklamam patlama yarattı beyefendide açıkça evde olmama istemdiğini söyledi napsaydım gitmiyceğim diiyp iyicemi gurusuzlaşsayydım. bide sabaha karşı yatığım odaya geldi nereyegitceksin dedi seni entrese etmez dedim baştan söyleseydin hemen boşardım dedi

İnternet kafede paranızı bunları bize anlatmakla harcamak yerine en yakınlarınızla paylaşsanız daha iyi olmaz mı?
Ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım..:nazar:

kızlar evliliğimz boyunca bütün hatalrı üzerime alıyorum nolduğu nasıl odluğunun bi önemi yokki artık bütün gün yürümekten ayaklarım ağrıdı:/

Kime gidicem ne yapıcam demen çok tuhaf?

Annen baban yok mu senin? Kardeşlerin?
Ara birilerini madem çıktın o evden ?

Yani ne diyebilirz ki sana burda?

şuan internet cafedeyim dolaşırken aklıma burdan fikir almak geldi.

Ailen nerde onlara telefon etsen para yollasalar olmazmı
Hem bizden değil yakınlarından yardım istemelisin.Biz ne yapabilirizki..Burda vakit harcıyorsun

İnternet kafede paranızı bunları bize anlatmakla harcamak yerine en yakınlarınızla paylaşsanız daha iyi olmaz mı?
Ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım..:nazar:

kimsem yokki ne annem n e babamsenağlama neyse kusura bakamyın kızlar ilginiz için tşk ederim konuyu kapatıyorum.

of! of! bazen neler oluyor sitemize diyorum

buralardan size kim yardım edebilir ki ..en yakın sığınma evine gidin size yardımcı olurlar

kimsem yokki ne annem n e babamsenağlama neyse kusura bakamyın kızlar ilginiz için tşk ederim konuyu kapatıyorum.

Rica ederiz de,:kahve: elbet birisini arıycaksın...

Yani tamam çıktın evden de nereye çıktın de mi?+
Bir plan hesap yapıp çıkıverseydin keşke..:kahve:

Hayırlısı olsun da..

X