lütfen bi akıl verin

Cangül, canım benim, biraz abartmıyor musun sence de? Güvenim bitti falan demeler. Neden kaybettin o güveni onu da hiç anlamış değilim. Sözlünün dünyadan haberi yok. Sen burda neler düşünüyorsun.
Güzelim bir evlilikte insan nasıl sorunlarla başetmek zorunda kalıyor biliyor musun? Sen daha bunu bile bu kadar büyütebiliyorsan işin çok zor. Mantıklı düşün biraz gözünü seveyim. Ortada fol yok yumurta yok.

ya anlatamam nasıl bişe olduğunu.kız bakireliğini verdiğini söylüyor ve tamamen kapanmış bir mevzu olmadığını kızın konuşmalarından anladım.sözlüme sordum bana bir açıklaması olmadı.ne bilim ama kız iki yıl önceden bahsediyor ve bizim ilişkimize nerdeyse 4 yıl olucak

ya anlatamam nasıl bişe olduğunu.kız bakireliğini verdiğini söylüyor ve tamamen kapanmış bir mevzu olmadığını kızın konuşmalarından anladım.sözlüme sordum bana bir açıklaması olmadı.ne bilim ama kız iki yıl önceden bahsediyor ve bizim ilişkimize nerdeyse 4 yıl olucak

Bu durumda işler değişir tabii.
Siz beraberken birlikte olmaları olayı çok başka bir boyuta çeker.
Açıklaması olmadı gibi bir şeyi de kabul etmemelisin.
Dürüstçe anlattır, neymiş ne değildir, işin içyüzünü iyice öğren, atacağın adıma ondan sonra karar ver bence.

burda ne çok kişi geçmişi yaşamak ve kendini üzmek istiiyor canım sonuçta senle nişanlanmış aranızda sözleşmememi vardı önceden kimseyle gezmeyecez çıkmayacaz diye sildiği eski arkadaşıyla neden görüştün bişeyler duyup kafamama takıyım istedin silmiş kızı demekki kapattıgı bir konu sen neden açmak istiyosun

seninle beraber bir dönemde olduysa işler değişir tam tarih olarak öğren sonra karar ver

gecmi$de ya$ayanin gelecegi olmaz

sen tamamen msni sil . en iyisi.

gün olarak kız iki yıl önceyi anlatıyor.ve bizim nişanlımla tanışmamıza 4.yıl olucak şubat'ta.

Belkide kiz nisanlinin askerde oldugunu, msne girme ihtimalinin az oldugunu bildigi icin ve büyük bir ihtimalle onun msniyle kayit yapan kisininde nisanlisinin oldugunu sezdigi icin yazdi onlari? Egerki o bayan kendi bakireligini düsünmüyorsa baskasinin bakireligini düsünmek, üzülmek neden sana kaliyor? Demekki senin nisanlini elde edebilmek icin herseyi yapacak kivama gelmiski o bayan bakireligine kadar verebilmis!!
Nisanlina en son nezaman beraber olduklarini sor senle beraberkenmi beraberlerdi yoksa senden öncemiydi sizden önceyse ilgilendirmez bence hicte kurcalama sonra !! Her duyduguna inanirsan oooo hic düsünmeseydin evliligi bence!! Esinin eski sevdikleri, kiskananlar cok olucak ve ayirmaya calisacaklardir kendi duygularini, sezdiklerini dinle ve onlara uy !!

tanisali 4 sene olacak demisinde tanistikdan hemen sonra sevgilimi oldunuz ??? Arkadasliginiz olduysa bir sure yani 2 yil kadar bir arkadasliginiz olduysa ozaman seninle aranda bir sey yokken olmus olabilir ama tanistikdan bir ay sonra cikmaya basladiysaniz isler ozaman karisik yerinde olmak istemezdim gercekden ama az cok anliyorum:KK43:

bence o adamla evlenmen çok büyük bi hata olur.seninle çıkarken,başka bi kızı idare edip onunla yaşadığı şeyi düşünerek mi geçireceksin hayatını.hiç bi mecburiyetin yok senin bu ilişkiyi sürdürmek için.yol yakınken dön,evlendiğinde hayallerin yıkılmasın

cidden yardımlarınız için teşekkür ederim cidden ben bi hayatımı bunu düşünerek geçiremicem heralde hayırlısı olsun dedim iyice soğukluk girdi demek ki hayırlısı buymuş hepinize çok tşk ederm cidden yardım ettiniz.

X