LÜTFEN Bİ AKIL VERİN

Bak canim benim ailem olsa haliydin benim annem babam ben 14 yasindayken ayrildilar annem baskasiyla babam baskasiyla evlendi ikiside beni kabul etmedi bende okuldan ciktim calistim 4 yil calistim kimse ev vermedi teyzem yaninda kaldim surekli kovuyodu ben de ilk isteynle evlendim o kadar ki hayatan bezdim ben de istemezdim bu yasta evlenmeyi bu duruma dusmeyi keske bi ailem olsaydi bu duruma dusmeseydim kader den kacamiyo insan

Esim calisiyo asgeri ucret her ay yardim ediyoz buraya mecbur allah razı olsun kapılarını açtılar masraflaimiz da var bu devirde esya almak o kadar kolay degil

Evet ama hala yaşadıklarından ders almamışsın. Ailen sahip çıkmamış, el adamına nasıl bu kadar güvenebiliyorsun? Hata üstüne hata yapıyorsun. Şu süreçte yapman gereken korunmak. Belli ki eşin sorunlu biri. Ne diye çocuk için çabalıyorsun bu kadar? İkiniz de çalışın, 1+1 eşyalı daireye çıkın önce. Yavaş yavaş alın eşyalarınızı, ikinci el alın. Yeter ki sen mantıklı çözüm ara, illa ki bulursun.

Zaten çocuğum olmuyo doktor öyle dedi kismet bakic bi çaresine artik

İnsalah benim düştüğüm duruma sende dusersin kurban oldugum allah buyuk
Yok düşmem. Düşmemek için 24 yasındayım hala evli değilim. Allahın izniyle 3 aya da okulum bitiyor 4 ay sonra para kazanmaya başlıyorum. Evlilik daha sonra. Kendi ayaklarımın üzerinde durmadan evlenmem ben, sığıntı gibi yaşayıp kimseye yük olmam.
Ailem yok demojisi yapmışsın ama abinle aynı durumdasınız o nasıl kendi ayakları üzerinde duruyor?
Eşinize de yük olmak için evlenmissiniz siz. Teyzenize yükmüşsünüz. Ordan biraz da kaynananıza. Belli ki bu sizin hayat düstürünüz. Beni kendinizle karıştırmayın o yüzden. Kendiniz etmişsiniz kendiniz bulmuşsunuz. Akıl falan da istemeyin kimseden.

Son düzenleme:
Zaten çocuğum olmuyo doktor öyle dedi kismet bakic bi çaresine artik
Ev yok ocak yok neye güvenerek evlendiniz?
Sülalede kim varsa sırtına binmişsiniz, insanlar kovsa yeridir
Çalışıp para kazanmak hayat kurmak gibi şeyler var hiç duydunuz mu?
Tabi ya geç kaldınız hemen doğurmalısınız, çocuk da 6 ay bir akrabanın evinde 3 ay diğerinde büyür gider arada kaynar değil mi?
Evlerine çöktüğünüz insanların yüzüne nasıl bakıyorsunuz? Aynaya nasıl bakıyorsunuz? Şu şartlarda çocuğunuzun yüzüne nasıl bakacaksınız?

Sizin gibi insanlara yardım gelmesin zaten. yıllarca okuduk, iş bulalım diye yüksek lisans, sınavlar, evlendik cocuk yapalım diye yıllarca bekledik. Bu olacakları göze almışsınız . Evlere temizliğe gidin bakın günluk 300 TL az para değil. İnsanlara da yük olmayın.

Kendini ne güzel tanitmissin sen benim yasimada gelsen bu kafa yapısıyla şuan olduğun durumdan bir adım ileride olamazsın...

Sanane şılık

Sanada orp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…