Lütfen benim için dua eder misiniz ?

Beyazcicekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
294
185
İşe girmek istiyorum ama her işte yapamıyorum biraz ortama uyum saglayama ve çekingenlik var. Birde sessizim. Gönlüme göre çok severek gidecegim hayırlı bir yer istiyorum. Bunun için dua eder misiniz? Ve önerebileceginiz esma dua vs. Varsa yazabilirsiniz. Bende sizin için ederim

Merhaba, aynı dertten muzdaribim ben de. Araştırmalarıma göre bizim problemimize en çok ya fettah (sayısı 489 kapalı olan kapıların açılması için ve ya Rafi sayısı 351 (yıldız yükselmesi için) öneriliyor. Ben de elimden geldiğince bu esmaları okuyorum. Allah kabul etsin şimdiden, Allah kalbinize göre versin inşallah

Amin teşekkür ederim Rabbim sizinde gönlünüze göre versin inşallah

Ben de hayırlısıysa dileğiniz olsun diye dua ediyorum şu an

tüm kapalı kapılarınız açılsın, hayırlısıyla istediğiniz gibi bir iş bulmanız için sizin için dua ettim, kapalı kapıları açan ya fettah zikrini öneririm. sevgiler

Konuyu açalı 1 yıl olmuş nerdeyse ve hala giremedim işe. Üstelik istemedigim yerlere bile başvurdugum halde geri dönüş olmadı. İmkansızı istiyorum sanırım... herkes gibi nefret ede ede mi işe gidicem hata mı ediyorum sevdigim gönlüme göre bir yer istedigim işin Allahtan?

Nasil bir is ariyorsunda bulamiyorsun

4444 salavat varya onu okuyun iş niyetiniz için 1 haftada bitirmeniz gerekiyor ve çokça sadaka ben öyle yapmıştım ve çok severek çalışıyorum şükürler olsun. Gönlünüze göre olsun inş.

4444 salavat varya onu okuyun iş niyetiniz için 1 haftada bitirmeniz gerekiyor ve çokça sadaka ben öyle yapmıştım ve çok severek çalışıyorum şükürler olsun. Gönlünüze göre olsun inş.
Onu okımuştum ya eylül ekim aylarında ama bir daha okurum tabiki günlük diger yaptıgım zikirlerimde var çokça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…