Lütfen bana ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?

Adam en azından dürüst istemediğini söylemiş. Bazıları istemediği halde istiyormuş gibi yapıyor. Gerçekten tebrik ediyorum. Size gelince de lütfen yapmayın. Bir anda silin, bir insan sigarayı bırakmak için nasıl bir anda yapması gerekirse siz de öyle yapın.

Kusura bakmayın ama bence sizi fiziki olarak çekici bulmamış. Eski kız arkadaş falan hikaye. Erkekler beğenmedim demektense böyle hikayeler çok yazıyorlar. Siz de onları yazık eski sevgilisini unutamamış ne kadar da asil diye kendinizi kandırıyorsunuz. Çok dürüst birisi olsa zaten sizin takıntınızı bu şekilde körüklemezdi. Sizi üzmek istemem ama haftada bir gün zevkle sizin pohpohlamanızla gazını alan adam kalan altı gününü gözüne ve gönlüne hitap eden kız arkadaşıyla geçiriyor büyük ihtimal.

Tedavi olmakla başlayın mesela. Ne yaşadınız yada ne yasamadiniz ki internetten tanıdığınız bir adama yapışıp kaldınız. Adam ne yapsın yani illla maddi, manevi olarak kullansın mi sizi? Hoş bu kafayla siz ona da eyvallah dersiniz. Silkelenin ve kendinize gelin, kendinize biraz değer verin.

Ben anlamiyorum ya bu asklar sevdalar ne ara sanala evrildi. Yani ben 33 yasindayim tamam 17-18 lerde msn vardi ordan catir catir mesajlasirdik ama tanimadigimiz insanla da yazismazdik yani gorusemedigimiz dokunamadigimiz. Siz suan size ciZdigi profile asik olmussunuz daha dogrusu oldugunuzu sanmissiniz. Ustelik bukadar uzun sure telefon basinda biriyle ask yasamaniz.. ask dedigin goz goze gelerek olur, dokunarak koklayarak guldugunde gamzesine bakarak vs.. bence sanal hayattan bir an once kopup etrafiniza bakin.. eminim asik olabiliceginiz sizi mutlu edebilicek birileri vardir..

Böyle bir ilişkiyi net bir şekilde bitirip yolunuza bakmanız gerekirken neden git gelli bir şekilde ilerletilmesine müsade ediyorsunuz bu kendinize olan saygınızı da bitirir ve zamanla kendinizi sevmeyecek hale gelirsiniz ne gerek var ?

Adam görüştükten sonra yan çizmeye başlamış. Demek ki fiziksel olarak etkilenmemiş. Daha açıkçası seni beğenmemiş. Olabilir. Herkes herkesi beğenecek diye bişey yok.
Senin ısrarların yüzünden görüşmeye devam etmiş, büyük ihtimalle sağlıksız bir. bağlanma sergilediğin için de kestirip atamamış. Zamanla kendinden uzaklaştırmaya çalışmış. Sen ondan ayrıl ki, kalbin gururun kırılmasın istemiş.
Ama anlamamakta direniyorsun.

Adam seni istemiyo sen gizemli degildim ondan oldu diye kendini kandiriyorsun hissi olsaydi olurdu zaten yok yani yok sadece sizin ona olan hayranliginiz hosuna gidiyodur ara sira konusyodur kendinizi kandirmayi birakin sizinki saplanti olmus bitirin aglar aglar unutursunuz

bana kızacağınızı biliyordum, şimdiden hazırlıklıyım demek istedim. çevrem tarafından hoş, samimi, bilgili, nahif ve yardımsever bir insan olarak bilinirim. kendisini çok seven benmerkezci insanlardan değilim. bu olayı anlattığım çok arkadaşım oldu, hatta biri benimle görüşmeyi kesti.
evet zorluyorum, son yaptıklarım aslında bi kırılma noktası arayışımın sonucuydu. ben bırakamıyordum yaptığı hiçbir şeye karşın, çünkü ben onda suç bulamıyordum ki. eğer unutmak ve vazgeçmek nefretle başlıyorsa, ben bunu da beceremiyordum. öyle bir an gelecekti ki ben artık tamam diyip gidecektim, bitirecektim. yapamadım. çok fazla dramatikleştiriyorum evet, ancak sizi temin ederim ki, geçen sene babam aramızdan ayrıldı ve ben ona bile bu kadar üzülmedim. sorun bende sanırım. sanırım tedavi olmam gerek.

geçen sene babam aramızdan ayrıldı ve ben ona bile bu kadar üzülmedim. sorun bende sanırım. sanırım tedavi olmam gerek.
Evet.

Adamın hayatında başkası var %99, bu kadar kör müsünüz?

Kız adam canım sıkılınca arada sana yazıyorum anonimliğin güzel içimi döküyorum bitiyor gidiyor seninle birşey düşünmüyorum demiş işte açıkça?
Ayrıca oyunun kuralları ve kartlarından biraz bahseder misin nasıl oynanıyor ilişki oyunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…