Lojmana taşındım ve pişmanım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben slm veriyorum karşı komşumdan önce taşındım evini temizliğe geldiğinde kapıda konuştum hayırlı olsun dedim evime gelip gezdi baktı her zaman beklerim bir şeye ihtiyacınız olursa çekinmeyin yardımcı olurum diye lde kaç kez söyledim o günden sonra kapıda karşılaşıyoruz merhaba diyorum merhaba değip direk kapıyı açıp giriyor evine

Ben ilk adımı attım üst katlarda görüştüğüm kişiler var çocukları yok sadece parktakiler bu şekildeler karşı komşumdan önce taşındım evine geldiğinde benim evime girdiler ailecek baktılar bir kaç kez eşimde bende kapıda taşınırken yardımcı olduk taşındılar karşılaşırız merhaba diyorum merhaba diyip kapıyı açıp dire içeriye girip kapatıyor kapıyı üst kattakilerle karşılaşınca konuşuruz davette ettim memleketine gitti gelince davet edicem Allah'ın izniyle

Lojmandayim merhaba merhaba başkada hiçbir sohbetim muhabbettimiz yoktur eşimle beraber hiçbir aktivitelerine katılmıyoruz çünkü biliyoruz ki dedikodunun allasi dönüyor lojmanda hem çalışıp hem onların dedikodularına yetisemem biliyorum hatta eşime sormuşlar neden eşinle katilmiyorsunuz bize eşimde çalışıyor benim hanım o yüzden zamanı çok olmuyor demiş buarada çocuğumuda parka indiriyorum gezdiriyorum eglendiriyorum he biride selam verirse veriyorum ama çocuğumu parka salıp oturup dedikodu yapmıyorum onunla ilgileniyorum sizde öyle yapabilirsiniz kanki olmanızı gerektirecek bir durum yok lojman hayatında bence
yanlız şunu sormadan gecemicem kendi evimden taşındım demişsiniz eviniz varken neden lojman onca evi olmayan yüksek kiralarla basetmeye çalışan insanın hakkı varken neden???

Biz de 12 yıl kadar önce birkaç yıl lojmanda yaşadık.. Annemin o lojmandaki arkadaşlarıyla “altın kızlar” diye grubu var hala görüşüyorlar Sorun ne lojman, ne tunik, ne çocuklar, ne böcekler…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…