Lohusa psikolojisi 🥹

Çok üzülerek okudum yaşadıklarınızı. Ben 7 haftalık düşük yaptığım için bile aylarca perişan oldum sizi düşünemiyorum. Başınız sağolsun. Rabbim bu acınızı unutturacak başka bir acı yaşatmasın, size de güç kuvvet versin İstediğiniz zamanda hayırlı bir evlat ile kucağınızı doldursun inşallah.

O kadar zor ki elimi karnıma koyardım öyle uyurduk biz elimi koyduğum yere gelirdi oğlum. Şimdi ise bomboş karnım inşallah cennette kavuşuruz cennet kuşumla

O kadar zor ki elimi karnıma koyardım öyle uyurduk biz elimi koyduğum yere gelirdi oğlum. Şimdi ise bomboş karnım inşallah cennette kavuşuruz cennet kuşumla
Rabbim sabır versin o şuan da en güzel yerde bu düşünce içinizi rahatlatır inşallah

Amin canım zor gerçekten de çok fazla düşünmemeye çalış kendini yıpratma biliorum zor olucak ama acısı geçmese de zamanla alışıcaksın şuan lohusasın dinlen sonrasında eğer çalışıosan devam et çalışmıyosan seni oyalıcak birşeyler bul sakın kendini eve kapatma bana istediğin zaman yazabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…