Doğuma Hazırlık lohusa & hamile için gecelik mi? pijama mı? aldıklarınız,önerileriniz..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben tam emin olamadığımdan hem gecelik ve sabahlık takımı hem de pijama takımı aldım. Krem veya beyaz renklerinde arıyordum. Biraz da süslü bir şey istiyordum, hani şu bazı yerleri dantelli fırfırlı olanlardan Fakat beğendiklerim hep ciddi paralar ediyordu. Baya araştırdım internette. sonunda kompedan adlı bir internet sitesinde buldum tam da istediğim modelleri. Pijama takımı 40 gecelik ve sabahlık takımı da 45 tl ye aldım. Kumaşları da penye, yumuşacık. Ama kesimleri biraz dar normalden 1 beden daha büyük beden seçin derim.

canım bahsettiğin takımların emzirme yerleri var mı? sitede yok gibi duruyodu..

ben kompedanın mağazasında bakmıştım.O ürünlerde emzirme yerleri vardı ve saklıydı ama hafif bir pilesi vardı. Bende az önce baktım sitesinden bana da sanki emzirme
yerleri yokmuş gibi geldi.

elvankent 14. caddeye düştü geçenlerde yolum gitmişken baktım cumhuriyet lezzet dünyası die bi yer var onun yanında iç giyim mağazasında baya çeşit vardı ucuz da sayılır hatta diğer yanındaki mağaza da bebek mağazası o da uygundu

ilk doğumumda pijama daha çok işime yaramıştı.kıştı belki onun içindir.bu arada sezeryanla doğum yaptım.
bu seferki doğumumda gecelik daha çok işime yaradı.doğumumu dün yaptım evde de gecelik daha çok işimi gördü.
yani ikisini de deneyin o an hangisinden memnun kalacağınız belli olmuyor pek.

kompedanın loğusa pijamasını aldım.incecik çok hafif bişey.yalnız emzirme yerleri benim altta kaldı:)büyük beden seçmiştim ben.altları dar aklınızda bulunsun.
boyum da fazla uzun olmadığı için büyük bedeni kısa gecelik gibi oldu bana:)fiyatı tabii ki diğerlerine göre çok uygun.

Ben dün bir iç giyim mağazasından relax mode nin pijama takımı ve lizözünü aldım. Harika şık, kurdeleli, fırfırlı. saç bandı bile var fiyonklu. Takımı iyi bir pazarlıkla 90 a aldım. 15 tl ye de takıma uygun mavi terlikler aldım. şıkır şıkır oldu :)

kışa denk geleceği için pijama alacağım ev içinde ayrı :26:

hem gecelik hem pijama bulundurmakta fayda var. bazı hastaneler mutlaka gecelik giydiriyormuş. sürekli kanama kontrolune geldikleri için gecelikle daha rahat oluyor imiş. pijama giyip çıkarmak zor oluyormuş. sabahlık da yürüyüşde giymeniz ve rahat etmeniz için mutlaka tavsiye edililyor.

ben bi tane pijama takımı aldım önden düğmeli, bi tanede gecelik o da önden komple düğmeli belki bi tane daha pijama alırım ama gecelik yeterli ya bide sabahlık yerine daha kullanışlı uzun pamuklu bi hırka arıyorum sabahlığı bi daha giymem ki ben uzun zaten genelde. kısaları hep kısa kollu falan.. dagiye uğramanızı tavsiye ederim outletlerde defolular baya ucuza satılıyo..

Geceliğin hem sezaryan doğumlularda acıtmaması açısından hemde bu sıcak yaz günlerinde 2 parça takım açısından daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Üzerinde sabahlık olan takımlarda yine yabancı ve erkek misafirden rahatsız olan bayanlar için geceliğin üzerine toparlayıcı olarak oldukça kullanışlı bence..

ya herkes gecelik iyi diyorda benim kafama takılan soru şu gecelik giyipte yataktan kalkarken toplanması var bide..o sırada odada bir erkek olduğunuda düşünürsek nasıl olck..pijama en azından derli toplu olur yataktan kalksanda bir yerin açılmaz hem kanama olupta üzerine geçerse ki oda yüksek ihtimal geceliğe göre ortalık batmaz en azından bir tane alt pijamada yedek götürürsün sabahlıklı alcam ben ..annemde sezeryandada normal doğumundada pijama giydi..gecelik bana pek rahatsız eder gibi geliyo..o yüzden..:44:

Ben de relax mode nin modellerine bayılmıştım internette görüp ama bir türlü online satışa rastlayamadım.

Nereden aldınız acaba?

evet bende o markalı urunlerden kullandım yazlık gecelıklerı cok gusel lohusa ıcınde aldım dogumum kısa gelıcegı ıcın malesef onu baska cocuguma kullanıcam ewt artık onlıne satısa basladı bende sebetıme 4 tane urun ekledım burda pyaslamk ıstıorum ama resımnlerı yukleyemedım yukleyınce sıznlerınde fıkırlerını alıcam

Ankaralılar için anafartalar çarşısında relax mode ürünleri var. Haberiniz olsun.

Ben ekru geceliği ile bi de pembe çok şeker pijamasını aldım.

Lizözü de çok hoşuma gitti hatta aldım eve getirdim fakat sonra düşündüm onu verip bir takım pijama daha aldım

Ay inanmıyorum kızlar yaa neyi beğendiysem tükenmişşşşşş :95::95::95: Erken doğum riskim var benim yataktan çıkamıyorum bende kaderime razı olup aşağıdaki gecelik ve lizözü aldım
Geceliği:
http://shop.relaxmode.com.tr/urunler/gecelik/bayan/17107
Lizözü:
http://shop.relaxmode.com.tr/urunler/sabahlik/bayan/22107

Son düzenleme:
ben bir tane c&a dan aldım önden düğmeli pijama takımı ,bi tane de daha güzel bişey almak istiyorum.nerelerden alabilirim bilmiyorum.relax mode markasını hangi mağazalarda bulabiliriz ben istanbuldayım ya da başka önerebileceğiniz yer var mı

KIzlarr benımde begendıklerım sunlar

http://shop.relaxmode.com.tr/urunler/pijama/bayan/12125

http://shop.relaxmode.com.tr/urunler/pijama/bayan/12118

http://shop.relaxmode.com.tr/urunler/pijama/bayan/12110

Dogumum kışın olcagaı ıcın fusyayı hastende kullarnırım dıger grı pembeyıde evde dınlenırken dıe dusunerek sectım nasıl sızce fıkrılerınızi beklıyorum beden skntısı olmadan almam lazım bu markanın ürünlerden acayip memnun
3 tane secerek cokmu olur sızce gecelık tarzı bısıymı alsam bı tanesı ya bırde lızoz ne ıse yarar

çok gecmıs olsun ıns skıntısız bı dogumun olur canım hem ındırımde olması iyi doktormu soledı erken dogumu magzalarına ıstedıgın urunlerınden bulabılırsın ama cıkıp alamn lazım sanırım sıcaklarda oda bızım ıcın cok zor bıısy saglık olsn

Canım bence 3 tane çok fazla en azından biri gecelik olsaydı.Lizözde incecik hırka gibi bişey sabahlık yerine kullanılıyor.Benim durumuma gelince iki hafta önce sancılandım ve direkten döndüm.Şuan en azından 34. haftayı bitirene kadar doğurmamaya çalışıyorum:)))Sürekli yatak istirahati yani:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…