Doğuma Hazırlık lohusa & hamile için gecelik mi? pijama mı? aldıklarınız,önerileriniz..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben bir tane c&a dan aldım önden düğmeli pijama takımı ,bi tane de daha güzel bişey almak istiyorum.nerelerden alabilirim bilmiyorum.relax mode markasını hangi mağazalarda bulabiliriz ben istanbuldayım ya da başka önerebileceğiniz yer var mı
Relaxmode Anadolu yakası Maltepe'de Kavacık'ta ve Avrupa'da Osmanbey'de var.Ayrıca aqua diye bir marka var.Onunda harika ürünleri var.Kızlar birde şu siteyi inceleyin ben bir takımda buradan aldım.süper şeyler var.
Lohusashop.com - Lohusa geceliğinde moda... En iyi markalar... En yeni modeller... Şıklığın ve zerafetin adresi...

Canım bence 3 tane çok fazla en azından biri gecelik olsaydı.Lizözde incecik hırka gibi bişey sabahlık yerine kullanılıyor.Benim durumuma gelince iki hafta önce sancılandım ve direkten döndüm.Şuan en azından 34. haftayı bitirene kadar doğurmamaya çalışıyorum:)))Sürekli yatak istirahati yani:18:

aman canm dıkkat et kendıne bıraz daha sabretsın bebişe sole benımde dusuk tehlıkem oldugunda yattım gunlerce cok zor cok ıı bılıyorum hayırlısıyla zamanında gelır ınsallah .. ewt en guselı 1 tanesını gecelıgını alayım tsk ederım acamı olunca kestıremıor ınsan

Relaxmode Anadolu yakası Maltepe'de Kavacık'ta ve Avrupa'da Osmanbey'de var.Ayrıca aqua diye bir marka var.Onunda harika ürünleri var.Kızlar birde şu siteyi inceleyin ben bir takımda buradan aldım.süper şeyler var.
Lohusashop.com - Lohusa geceliğinde moda... En iyi markalar... En yeni modeller... Şıklığın ve zerafetin adresi...

ayy gercekten cok gusel seyler war brdan hangısıni aldın hem kapıda odeme kolaylıgıda war cok gusel seylerde war

ayy gercekten cok gusel seyler war brdan hangısıni aldın hem kapıda odeme kolaylıgıda war cok gusel seylerde war
Evet bende kapıda ödemeyle almıştım aldığım takım şu(mavisi):
$gecelik1.jpg $gecelik.jpg

Son düzenleme:
güzelmiş güle güye giy.bu sitedekiler çok güzel gerçekten ama ben netten alışveriş yapmaya çekiniyorum açıkcası .kumaşı nasıl üzerimde nasıl duracak diye tereddüt ediyorum hep ,gelince de fotoğrafını koyarsın artık.alışveriş merkezlerine baktım istediğim gibi bişey de bulamadım

relaxdan verıyorum sıparişi ama olmadı anlamdım bende tekara deneyın dıyor hersıteden yapılmaz zaten kartla kapıda odemek daha saglıklı

güzelmiş güle güye giy.bu sitedekiler çok güzel gerçekten ama ben netten alışveriş yapmaya çekiniyorum açıkcası .kumaşı nasıl üzerimde nasıl duracak diye tereddüt ediyorum hep ,gelince de fotoğrafını koyarsın artık.alışveriş merkezlerine baktım istediğim gibi bişey de bulamadım
Benim aldığımın kumaşı kışlık kaliteli pamuklu penye gibi öyle ağzı burnu yamulacak gibi durmuyor.Ben beğendim.Yarın üzerimde fotosunu çeker koyarım sizede fikir olur.

Kızlar birkaçgün gecikmelide olsa fotoğrafları ekliyorum.Benim 8 aylık göbüşte hiçte o mankenlerdeki gibi durmadı tabi :KK1:Yalnız aklınızda bulunsun.Ekim ile Mart arası doğum yapacak hamişler için bu gecelik kumaşı incecik değil yani.O yüzden ben iade edicem malesef:KK43:(fotoların üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz)
$HPIM0006.jpg $HPIM0008.jpg

Son düzenleme:
Kızlar birkaçgün gecikmelide olsa fotoğrafları ekliyorum.Benim 8 aylık göbüşte hiçte o mankenlerdeki gibi durmadı tabi :KK1:Yalnız aklınızda bulunsun.Ekim ile Mart arası doğum yapacak hamişler için bu gecelik kumaşı incecik değil yani.O yüzden ben iade edicem malesef:KK43:(fotoların üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz)
Eki Görüntüle 233075 Eki Görüntüle 233076

nasıl yani? kalın diye neden veriyosun kiii daha kışın da kullanıcannn :)) kac haftalıksınız?

nasıl yani? kalın diye neden veriyosun kiii daha kışın da kullanıcannn :)) kac haftalıksınız?
32 haftalığım beklenen doğum eylülde ve ben bu takımı hastane için almıştım.Ben evde öyle gecelik falan pek giyemiyorum.Zaten erken doğum riskim var heran gelebilir

Son düzenleme:
32 haftalığım beklenen doğum eylülde ve ben bu takımı hastane için almıştım.Ben evde öyle gecelik falan pek giyemiyorum.Zaten erken doğum riskim var heran gelebilir[/Q

hmm. inş zamanında gelir bebişiniz...

ben de szn yorumlara bakarak sabahlığı sipariş ettm gelmedi henüz...içine de dagi.shoptan güzel bi pijama aldm nazarlıklı..o cok serin bak...mavi old için ben de mavi sipariş ettim.

bu arada bşy sorablrmiyim lütfen cevap yazın: gecelik ve sabahlığınız kaç beden di? bi de boyunuz kac acaba?

Canım boyum 1.59 70 kiloyum şuan:KK53: Sabahlık 2 beden ve bana biraz büyük oldu gecelik ise 44 beden ama o da 42 olsa daha iyi olurmuş şuan için tam oturmuyor son ayımı görürsem tam olabilirdi.

Canım boyum 1.59 70 kiloyum şuan:KK53: Sabahlık 2 beden ve bana biraz büyük oldu gecelik ise 44 beden ama o da 42 olsa daha iyi olurmuş şuan için tam oturmuyor son ayımı görürsem tam olabilirdi.

ben de 2 beden istedim 1 69 um ve 88 kiloyum:KK43:( bana tam olur büyük ihtimal... ben de fotondan anladım minyon tiplisin büyük gelmiş sana ama kilon gayet güzel masallah...

ben de 2 beden istedim 1 69 um ve 88 kiloyum:KK43:( bana tam olur büyük ihtimal... ben de fotondan anladım minyon tiplisin büyük gelmiş sana ama kilon gayet güzel masallah...
Evet canım boyunda var tam olacaktır sana.Kilo konusuna gelince kaderime razı oldum ne yapsam alınıyor hamilelikte.Bebişler iyi olsun yeterki:KK49:

Eki Görüntüle 233075 Eki Görüntüle 233076

çokta yakısmısss keskee o kadar cok kalın olmasaymıs:KK43:( saglık olsun ınce guseller wardır bende resım ekleymeyı beceremedım ya becersem koycamda

ben gecelik kullandım evde yalnızdım gelen giden olmadııg için çok rahat ettim ama şimdi ikinci gebeliğim pijama takımıda aldım.her ikiside bence kulklanışlı olur geceliğin yakası açık oldugu için rahat emzirdim

X