Doğuma Hazırlık lohusa & hamile için gecelik mi? pijama mı? aldıklarınız,önerileriniz..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gecelik de olsa pijama da olsa lohusayken önden düğmeli olması şart; emzirme kolaylığı sağlaması bakımından.

Hamileyken nasıl rahat ediyorsan o, farketmez.

Birde lohusayken gecelik yatağın içindeyken toplanıp rahatsız edebiliyor. O açıdan sonuç olarak önden düğmeli pijama diyebiliriz.

Gerçi ben askılı saten gecelikle, yüzünde makyajı, tırnağında cilasıyla prensesler gibi yatan bir lohusa gördükten sonra ben de bundan istiyorum ikincide demiştim ama sanırım yine pamuklu pijamalarımı giyeceğim

ben pijama takımı aldım. relax mode marka. 110 lira. ama hala kararsızım acaba gecelik daha mı rahat olur diye. ama hastanelerde doğum yapanlardan gördüğüm kadarıyla genelde pijama giyiyorlar sanırım daha rahat

pijama daha rahat ben gecelikte pijamada koymuştum hastaneye, ama kesinlikle pijamayı tavsiye ederim bana sorarsanız

düğmeli olması kesinlikle şart ama kanama kontrolüne sık geliyolarmış o zaman gecelik kolay diolar bide sezeryan olanlar pijamanın lastiği acıtıyo diyo
senin dediğin gibi yatakta toplanması beni de rahatsız eder
ikisinden de almak lazım galiba hem evde pijama rahat oluyo bence

Ben de relax mode nin modellerine bayılmıştım internette görüp ama bir türlü online satışa rastlayamadım.

Nereden aldınız acaba?

ayy çok yardımcı başlık olmuş,ben saten almak istiyorum gecelik veya pijama ona karar veremedim daha da saten kullanışlı olur mu pamuklu mu almalıyım?

Ben de relax mode nin modellerine bayılmıştım internette görüp ama bir türlü online satışa rastlayamadım.

Nereden aldınız acaba?

ben konya da oturuyorum ama samsunluyum. malesef konya da da yok bayisi. bende samsuna memlekete gezmeye gittiğimde almıştım. relax mode çok kaliteli ve şık bir marka neden bu kadar kısır satış yapıyorum anlamıyorum. konyada şubesi olmalı ve internetten de satmalı bence

loituma ben hep saten kullanıyorum şıkır şıkıre oluyor yazın evim çok sıcak olmuyor kışın da zaten petek yanıyor rahat kullandım hep de hastane de gelen giden olacak ya saten biraz fazla mı kokoş kaçar ki diye düşünüyorum karar veremiyorum ne yapsam?
relax mode ye baktım internetten hep spor model kaprili ben mi bulamadım acaba klasik model arıyorum ben biraz başka seçenekler var mı artık karar vermeliyim 35 hafta oldu her an herşey olabilir :18:

o zaman rahatsız etmez seni. hastanede millet makyaj yapıyo saçını düzleştirip gidenler duyuyorum neden kokoş olsun ki cici,bakımlı anne derler hem fotolarda da güzel çıkarsın :))))
hepsiburadada görmüştüm saten modeller bak istersen

sağol loituma bakacağım siteye :81:
doğru diyorsun öyle süslü gitmeye vakit bulabilmiş anneler çok sezeryan da günün belli ya kolay da normal doğum da makyajımı falan yapmama vakit bulabilir miyim bilmiyorum yanıma alırım ben de makyaj çantamı kalem eyeliner hafif allık parlatıcı doğum dan sonra hallederim artık fırsat olmazsa öncesin de :115:
peki kızlar gecelik mi pijama takımımı sizce

bi liste geçmişti elime doğum çantasının içine konacaklar için olan cinsten.. el aynası makyaj çantası falan da vardı sezeryanda bayıltacakları için oje sürüp gitmek sıkıntılı orda çıkarttırıyolar ama yanına alabilirsin açık renk bi tane,,kırmızı gibi sürmesi zor olanlardan almazsan iki tık tamam
makyajı önce yaparsan akar yanına al her şeyini ben kırmızı bi kurdele de düşünüyorum çokk tatlı oluyyooo

ben piercardın aldım kaprili leopar desenli cok begenerek aldım 90 tl bunun yanında tugba marka gecelik aldım oda kırmızı onuda 35tlye aldım sezaryan olacgım için amelıyattan sonra onu giyecegim ayrıca gene tugba marka kaprili takım aldım ve 69 tlydi bu aldıklarımı cok begenerke aldım birde buradki pazardan ihrac fazlası uygun pijamlar vardı onlardan aldım takımını 20 tlye 4 takımda ondan aldım simdi diyeceksiniz cok almıısn diye ama doğumdan sonra evde giyecek rahat kıyafetrim pek olmayacagı için asırı kilo almamdan büyük beden bol bol aldım

loituma canım benim ki normal olacak inşallah,o sancıda çırpınışta süslülük kalmaz zaten baştan yapmam artık doğumdan sonra kendime gelince başlarım süslenmeye de inşallah herşeyimiz normal olur hepimizin Allah sağlıkla sıhhatle doğum yapmamızı nasip etsin de varsın süslenmeyelim:101:

aysag canım ablam da doğum yaptı 20 kilo almıştı onunda aynıydı sorunu kıyafetleri olmuyordu pijama takımlarıyla idare ediyor 1,5 ay oldu şişlikleri inince düzeldi biraz çoğunluğuda şişlik oluyor herhalde içini ferah tut çok geçmeden eski kıyafetlerine dönersin inşallah:97:

kızlar 4 ay önce doğum yapmış biri olarak pijama takımdan ziyade geceliği öneririm. doğumdan sonra kanama oluyo normal olsada sezeryan olsada dikişleri rahatsız ediyo 2 gecelik 1 pijama takım yeterli bence ayrıca çok terlenio o yüzden seten sıkabilir pamuklu ter emen olursa daha ii.

lilineva canım benim doğru diyorsun pamuklu daha rahat kullanışlı olur ama saten istiyorum çok fena halde niyeyse sateni çok seviyorum çünkü gerçi eşim giyme saten olmaz da diyebilir o zaman mecburen pamuklu alacağım
birde şey düşündüm kızımla aynı renk giyinmeyi kızıma pembe minik şeker bi elbise almayı düşünüyorum kendim de pembe gecelik istiyorum nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…