LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

selam kızlar kandilinniz mubarek olsun

meldammm bende slınd adanada doğmuşum babm malatyalı
slm abla:KK54:abla benimlede hemşeriliğin var o vakitt:KK23::KK23::KK23:
meldaa zuzuu locaa pili ablaaaa:KK3:
nerelerdesin sen:KK51: nasılsın canm:KK54::KK54:
Bana selam yokmu:63::63:
:KK54::KK54::KK54::KK54:
evet canım yabancı bir şirkette personel müdürüyüm.. evlimisin
çalışmak ne güzel ya:KK31::KK31:ben evliyim evdeyim:KK31::KK31:
:KK54::KK54:
geç kalmışsın ama :KK1::KK1::KK1:

slm abla:KK54:abla benimlede hemşeriliğin var o vakitt:KK23::KK23::KK23:

nerelerdesin sen:KK51: nasılsın canm:KK54::KK54:

:KK54::KK54::KK54::KK54:

çalışmak ne güzel ya:KK31::KK31:ben evliyim evdeyim:KK31::KK31:

:KK54::KK54:
geç kalmışsın ama :KK1::KK1::KK1:

evet canım çalışmak güzel çocuğun varmı peki kaç yaşındasın

Selamın hello kızlar ne habersinizzzz :KK3::KK3: tatil bitti evdeyim artık dinlenmemi yorgunlukmu belli değil vallla tatil işi :KK53:
ablaacım nasıl geçti tatilin :KK76:biz yarın gidiyoruz :KK31::KK31:tatil dönüşü zor oluyor işler bitmek bilmiyor :KK14:bir kaç günlük dinlenmenin acısı fazla fazla çıkıor:KK14::KK14::KK14:
evet canım çalışmak güzel çocuğun varmı peki kaç yaşındasın

ben çok özenirim isterdim çalışmayı:KK31:29 yaşındayım çocuk var biri 8.5yaşında diğeri ocakta doğacak:KK34:

Son düzenleme:
ablaacım nasıl geçti tatilin :KK76:biz yarın gidiyoruz :KK31::KK31:tatil dönüşü zor oluyor işler bitmek bilmiyor :KK14:bir kaç günlük dinlenmenin acısı fazla fazla çıkıor:KK14::KK14::KK14:

ben çok özenirim isterdim çalışmayı:KK31:29 yaşındayım çocuk var biri 8.5 diğeri ocakta doğacak:KK34:

meldoşşşş ne haberrrrsn canım :KK19::KK19: güzel geçtide çok sıcaktı canım yaaa gezdik araba kiraladık kızımda şöförlük yaptı bize ehliyet aldıya havalarda sormaa :KK53::KK53: orada biraktık geldik yine pazar günü kpss sınavı var onunda bide masterı kazandı sınavları olacak eğer olursa 1 sene daha orada kalacak :KK14: Siz nereye gidiyorsunuz tatile valla yorgunluk yaa eve gel işler bekler bizi meldoş :KK1: oğluşun nasıl iyimiiiii nasıl geçiyor hamilelik sorunyoktur umarım ocakta doğum olacakmış kızçem de ocak doğumlu

meldoşşşş ne haberrrrsn canım :KK19::KK19: güzel geçtide çok sıcaktı canım yaaa gezdik araba kiraladık kızımda şöförlük yaptı bize ehliyet aldıya havalarda sormaa :KK53::KK53: orada biraktık geldik yine pazar günü kpss sınavı var onunda bide masterı kazandı sınavları olacak eğer olursa 1 sene daha orada kalacak :KK14: Siz nereye gidiyorsunuz tatile valla yorgunluk yaa eve gel işler bekler bizi meldoş :KK1: oğluşun nasıl iyimiiiii nasıl geçiyor hamilelik sorunyoktur umarım ocakta doğum olacakmış kızçem de ocak doğumlu

iyiym abla :KK54::KK54:kızına şimdiden başarılar diliyorum inşallah herşey istediği gibi olur :KK34:ne güzel işte abla sizi gezdirmiş :KK23:esmiştir trafikte atacak tabi havasını:KK55:
biz mersine gidiyoruz abla bu yıl hiç içimden gelmiyor gitmek:KK14::KK14::KK14:yazlığın misafir derdi de çok:KK14::KK14::KK14::KK14:oğluş iyi ama evde huzur vermiyor sıkıntıdan bana sarmış abla :KK14:oğlak burcu olacak benimkide ben oğlaklarla çok anlaşamıyorum :26::26:dik başlı oluyorlar dediğim dedikler:18: senin kız da mı öyle:KK1:
rabbim bebiş isteyen herkesin gönlüne göre versin abla

Son düzenleme:
X