LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Çok panik oluyorum sorma:18:Yarın doktora bi gideyim bakıyım her şey yolunda mı:18:

canım benim ikizlerde hep düşer..yok ikizler yaşamaz,şöyledir böyledir..7. aya kadar hep panikle geçirdim...7. ayda bir trafik kazası geçirdik..benim bulunduğum taraf paramparça oldu....ve bende ve bebekler hiç problem olmadı..sonra hiç ama hiç umursamadım...veren allah veriyor....:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:.....nasip tatlım..belki zamanı gelmiştir................

canım benim ikizlerde hep düşer..yok ikizler yaşamaz,şöyledir böyledir..7. aya kadar hep panikle geçirdim...7. ayda bir trafik kazası geçirdik..benim bulunduğum taraf paramparça oldu....ve bende ve bebekler hiç problem olmadı..sonra hiç ama hiç umursamadım...veren allah veriyor....:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:.....nasip tatlım..belki zamanı gelmiştir................

Geçmiş olsun canım ucuz atlatmışsınız:26:

Doğru her şey olacağına varır

İkizcim çok geçmiş olsun canım :26::26:Rabbim korumuş ...
Bende çok badireler atlattım:KK53:

5 değil 4 canım bununla 5.hamileliğim ay içine mi doğdu locam ya:KK59:

yok canım sen 5 demiştin bana iyi hatırlıyorum ondan 5 dedim:26:
ooooooo locam seni bu saatte burda bulmak ne güzel........

canım inşaallah bundan iyi olacak rahat ol..sakın 10 haftayı bekleyip panik yapma:KK70:...unutabildiğin kadar unut hamile olduğunu....:KK1:

size bi kıyak geçtim gündüz de geldim:KK16::KK9:
:KK52: selam selam selam

ooo hoşgeldin ezmoce:KK16:
bak hiçbir zaman böyle düşünme rahat ol tatlım...rabbim herşeye kadirdir......:nazar::79:

tabi katılıyorum iyi düşün iyi olsun:KK31:
Çok panik oluyorum sorma:18:Yarın doktora bi gideyim bakıyım her şey yolunda mı:18:

sen bilirsin için rahat etsin baktır bi:KK16:

sağol tatlım.....meryem süresi var ..biliyormusun...mealini hiç okudun mu? tavsiye edrim.....:97:
Biliyorum canım duymuştum:KK31:

Bendeeeeee allahtan hiç yara almadım yaptığım kazalarda yalnız bi kere denize uçuyodum:86:

yok canım sen 5 demiştin bana iyi hatırlıyorum ondan 5 dedim:26:

size bi kıyak geçtim gündüz de geldim:KK16::KK9:

ooo hoşgeldin ezmoce:KK16:

tabi katılıyorum iyi düşün iyi olsun:KK31:

sen bilirsin için rahat etsin baktır bi:KK16:

Bu 5.demişimdir canım bundan önce 4 kere hamile kaldım ben

Biliyorum canım duymuştum:KK31:

Bendeeeeee allahtan hiç yara almadım yaptığım kazalarda yalnız bi kere denize uçuyodum:86:

Allah korumuş:18::18:ARabayla mı yaptın kaza:26:

Ben bir araba kullansam zaten her yere toslarım yolda yürürken bile hep ayağım takılır arabada düşünemiyorum kendimi:KK60:

sağol canım......:KK19:
nasılsın............:KK70:.
tabiki herşeyin bir nedeni vardır......:KK31:

İyiyim çok şükür sen nasılsın temizliğimi yaptım dinleniyorum:KK66:

Allah korumuş:18::18:ARabayla mı yaptın kaza:26:

Ben bir araba kullansam zaten her yere toslarım yolda yürürken bile hep ayağım takılır arabada düşünemiyorum kendimi:KK60:

İyiyim çok şükür sen nasılsın temizliğimi yaptım dinleniyorum:KK66:

Hatalı sollama yaptım o zaman mobese yoktu olsa yanmıştım:KK60::KK60::KK60::KK60:Fazla sollamışım:86:geçmeye çalıştığım arabada biraz sağa çekip hızını kesmedi geçmeye çalışırken karşıdan araba geldiğini gördüm frene bastım ters döndüm denize doğru gidiyodum askeriye vardı biraz ilerde askerler koştu geldi bi şeyiniz var mı diye :KK53:

Sen bu saatte gelmezdin şeker:KK23::KK23:

:KK1:bi kıyak geçtim şekercim:KK16:

vay be neler olmuş öyle:KK53:
yavaş yavaş çözücem havuz problemi gibi yaa::) ben yeniyim çok o yüzden alışmam zaman alıcak

biz seni alıştırcaz merak etme canım:KK9::KK34:

sen ne atlattın kız:26:

iyiyim sağol.....
ellerine sağlık.......
ben 15 gündür annemlerdeyim..eşim evde yarın gelecek benim ev göçüyordur kesin..................:84:

Düşünemiyorum senin evini:KK60:Adamlar çok dağınık oluyor geneli tabi:KK1:boşver keyfini kaçırma gidince toplarsın:KK1:

Hatalı sollama yaptım o zaman mobese yoktu olsa yanmıştım:KK60::KK60::KK60::KK60:Fazla sollamışım:86:geçmeye çalıştığım arabada biraz sağa çekip hızını kesmedi geçmeye çalışırken karşıdan araba geldiğini gördüm frene bastım ters döndüm denize doğru gidiyodum askeriye vardı biraz ilerde askerler koştu geldi bi şeyiniz var mı diye :KK53:

:KK53::KK53::KK53:Analtmıştın ters döndün he:KK53:Wily ne yaptı

:KK1:bi kıyak geçtim şekercim:KK16:

vay be neler olmuş öyle:KK53:

biz seni alıştırcaz merak etme canım:KK9::KK34:

sen ne atlattın kız:26:

İyi ettin:KK19::KK19:
5 yaşımda inşaattan düştüm 2.kattan beyin kanaması geçirdim hastaneden çıktım sokkata oyun oynuyorum motor çarptı:KK60::KK60::KK60:Bir kaç tahta eksik yani:KK60:

Düşünemiyorum senin evini:KK60:Adamlar çok dağınık oluyor geneli tabi:KK1:boşver keyfini kaçırma gidince toplarsın:KK1:

:KK53::KK53::KK53:Analtmıştın ters döndün he:KK53:Wily ne yaptı

Ya çarpışma olmadığı için ben yine yoluma devam ettim akşam anlattım ona ama tabi askerler geldi demedim o hariç:KK60::KK60::KK60:

X