LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Hatalı sollama yaptım o zaman mobese yoktu olsa yanmıştım:KK60::KK60::KK60::KK60:Fazla sollamışım:86:geçmeye çalıştığım arabada biraz sağa çekip hızını kesmedi geçmeye çalışırken karşıdan araba geldiğini gördüm frene bastım ters döndüm denize doğru gidiyodum askeriye vardı biraz ilerde askerler koştu geldi bi şeyiniz var mı diye :KK53:

geçmiş olsun allah korumuş. bende ilk kullandığımı zamanlarda bi keresinde eşim yanımdaydı allahtan dik bi yoldan iniyoduk ben öle bi dalmışım:) frene basmadan öle gidiyorum yoluun kenarında gençler vardı şok geçirdiler az daha üstlerine sürüyodum:) öle kalakaldılar neyse şimdi bi sıkıntı yok şükür:)

vay be neler olmuş öyle:KK53:

:

evet canım benim ikizlerde etraftan aman 2 aylıkken düşer,yok 5 aylıkken,yok 6 aylıkken..biz hep sıkıntı hep düştü düşecek.......sonra kıştı malatya dönüşü buzda bir kaydık araba dönüp dönüp benim taraftan duvara 7-8 kez çarptı.yolda bir bahçe duvarıydı.birkaç metre ilerdede birkaç kişi otobüs bekliyordu...benim taraf paramparça araba 2 ay sanayide kaldı..ve camlar kırıldı..vede bize hiç birşey olmadı...çok şükür...nasipleri varmış...

Biliyorum canım duymuştum:KK31:

Bendeeeeee allahtan hiç yara almadım yaptığım kazalarda yalnız bi kere denize uçuyodum:86:

hadiii denize uçuyodun haaa abovvv neyseki kurtulmuşun:KK37:
sağol canım......:KK19:
nasılsın............:KK70:.
tabiki herşeyin bir nedeni vardır......:KK31:

tabiki tatlım herşeyin var bir nedeni:KK31:
teşekürler hepinize:) ay çok mutlu oldum ben ya böyle ilgilenilmesi güzel:KK54:

rica ederiz canım ne demek biz burda olduğumuz sürece ilgileniriz:KK16:
Bu 5.demişimdir canım bundan önce 4 kere hamile kaldım ben

neyse ben öyle kalmış aklımda:KK37:

geçmiş olsun allah korumuş. bende ilk kullandığımı zamanlarda bi keresinde eşim yanımdaydı allahtan dik bi yoldan iniyoduk ben öle bi dalmışım:) frene basmadan öle gidiyorum yoluun kenarında gençler vardı şok geçirdiler az daha üstlerine sürüyodum:) öle kalakaldılar neyse şimdi bi sıkıntı yok şükür:)

Sağol canım dalgınlık başka da benimki aptallık oldu biraz dar yolda ne solluyosun:89:Sığamadık bi türlü:KK60:Boğaz yolunu bilen bilir zaten dardır

hadiii denize uçuyodun haaa abovvv neyseki kurtulmuşun:KK37:

tabiki tatlım herşeyin var bir nedeni:KK31:

rica ederiz canım ne demek biz burda olduğumuz sürece ilgileniriz:KK16:

neyse ben öyle kalmış aklımda:KK37:

Askerler çıkarırdı artık sudan:KK37:

iyiyim sağol.....
ellerine sağlık.......
ben 15 gündür annemlerdeyim..eşim evde yarın gelecek benim ev göçüyordur kesin..................:84:

amannn şimdi bunları düşünüp te gerilme
relax ol:21:
Hatalı sollama yaptım o zaman mobese yoktu olsa yanmıştım:KK60::KK60::KK60::KK60:Fazla sollamışım:86:geçmeye çalıştığım arabada biraz sağa çekip hızını kesmedi geçmeye çalışırken karşıdan araba geldiğini gördüm frene bastım ters döndüm denize doğru gidiyodum askeriye vardı biraz ilerde askerler koştu geldi bi şeyiniz var mı diye :KK53:

ooooo geçmiş olsun canım dikkatli ol bidaha
İyi ettin:KK19::KK19:
5 yaşımda inşaattan düştüm 2.kattan beyin kanaması geçirdim hastaneden çıktım sokkata oyun oynuyorum motor çarptı:KK60::KK60::KK60:Bir kaç tahta eksik yani:KK60:

:KK53::KK53:ay nedesem bilemedim şimdi senin tahta ondan eksik yani:KK60::KK60:mevzu anlaşıldıayy trajikomik

Geldiğin yere git derdi :KK60::KK60::KK60:valla kurtuldu diye sevinmez askerler beni çıkarırken neremden tuttu diye düşünürdü:26::KK53::KK60::KK60::KK60:

Ahahaha:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

amannn şimdi bunları düşünüp te gerilme
relax ol:21:

ooooo geçmiş olsun canım dikkatli ol bidaha

:KK53::KK53:ay nedesem bilemedim şimdi senin tahta ondan eksik yani:KK60::KK60:mevzu anlaşıldıayy trajikomik

anlaıdn yani neden olduğunu:KK60:

amanınnn geçmiş olsun sanada tatliş:KK16::18:
:KK60::KK60:İyi ki dememişsin askerler neye uğradığını şaşırırdı:KK53:

:KK60::KK60:
evet canım benim ikizlerde etraftan aman 2 aylıkken düşer,yok 5 aylıkken,yok 6 aylıkken..biz hep sıkıntı hep düştü düşecek.......sonra kıştı malatya dönüşü buzda bir kaydık araba dönüp dönüp benim taraftan duvara 7-8 kez çarptı.yolda bir bahçe duvarıydı.birkaç metre ilerdede birkaç kişi otobüs bekliyordu...benim taraf paramparça araba 2 ay sanayide kaldı..ve camlar kırıldı..vede bize hiç birşey olmadı...çok şükür...nasipleri varmış...

Allah büyük işde :KK31:olacak oldumu oluyor

X