LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ben arabayla önüne geçmeyeyim ozaman.............:KK1:

Geç geç ben geçerim nasıl olsa seni:KK60::KK60:Benim eşimde çok deli araba kullanıyo onunla kaç kere karşı şeride geçmişizdir biz:KK37:

Sema senide allah korumuş yani :KK53:

Huhuuu ben de burdayım :KK55:

İYİ PAZARLAR KIZLAR:KK3::97:

ikizcim 5 düşük yaptı ömür bu sefer nolur bilinmez:26:

5 değil 4 canım bununla 5.hamileliğim ay içine mi doğdu locam ya:KK59:
yaa deme öyle ablacım inşallah bu sefer birşey olmayacak Allah'ın izniyle :KK31: :KK16:
:KK52: selam selam selam
selam :KK3:
canım benim ikizlerde hep düşer..yok ikizler yaşamaz,şöyledir böyledir..7. aya kadar hep panikle geçirdim...7. ayda bir trafik kazası geçirdik..benim bulunduğum taraf paramparça oldu....ve bende ve bebekler hiç problem olmadı..sonra hiç ama hiç umursamadım...veren allah veriyor....:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:.....nasip tatlım..belki zamanı gelmiştir................
:KK53: büyük kaza atlatmışsınız çok geçmiş olsun
Hatalı sollama yaptım o zaman mobese yoktu olsa yanmıştım:KK60::KK60::KK60::KK60:Fazla sollamışım:86:geçmeye çalıştığım arabada biraz sağa çekip hızını kesmedi geçmeye çalışırken karşıdan araba geldiğini gördüm frene bastım ters döndüm denize doğru gidiyodum askeriye vardı biraz ilerde askerler koştu geldi bi şeyiniz var mı diye :KK53:
:KK53:
İyi ettin:KK19::KK19:
5 yaşımda inşaattan düştüm 2.kattan beyin kanaması geçirdim hastaneden çıktım sokkata oyun oynuyorum motor çarptı:KK60::KK60::KK60:Bir kaç tahta eksik yani:KK60:
ayy neler olmuş yaa aynen böyleyim şu an :KK53:

yaa deme öyle ablacım inşallah bu sefer birşey olmayacak Allah'ın izniyle :KK31: :KK16:

Ay bıdık sen mi geldin :KK69:Ben de ekşın çok anlatsam kitap haline getirsem cilt cilt olur heralde:KK53:

:KK1::KK1:hatırlamıyorum ben o günleri küçük olduğum için:KK1:

Aynen sema benimde öyle görecek günlerim varmış:KK31:

Hastanede yatmışım baya hiç pijamalarla durmuyormuşum:KK60:Hep etek giyiyormuşum anne bahçeye çıkarmış beni hastaneye girecekken sokmayacaklarmış etekle görünce:KK60::KK60:

X