LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

tüh eee napmak lazımki eski haline getirmek için:KK25::KK37:

aaa pc kafayı yiyor bişiy değil bizde yiyoruz:KK53::KK60:

hoş,seksi bi avatar bul dominam:KK23:

size bir resim göstereyim aklıma geldikçe gülüyorum :KK60:

$bptug.jpg

ne yapmışlar kediciğe ya hayvan depresyona girmiş :KK9:

teşekkür ederim canım seni sormalı gece gece uyku tutmadı yine iyice uyku düzenim bozuldu :26:

seksü domina:KK53::KK60:edecem ben seni:KK60:seksüüü evet eski performansını istiyoruz:92:

iyi ettin canım nasılsın:KK16:

kız senin twitter'ın varmı face bile kullanmıyon :26:

face'mi kışın dondurmuştum bahar gelince havalardan tabi ısındı geri açıldı :KK60: ay kötü oldu bu espri :KK60: :KK37:
ya girip bakıyodum öyle bişey paylaşmıyodum zaten varlığımla yokluğum bir :KK53: son zmanlarda da ne kadar sevmediğm insan varsa hepsi face açmış, bi işe yaramıyo nasılsa dedim kapattım :KK60:
benim nerdeyse bütün paylaşım sitelerinde üyeliğim var ama ya nickimi veya şifremi unutuyorum ya da siteye girmeyi unutuyorum :KK53: twitter'da da öyle bakıyorum işte arada birazcık bişeyler yazıyorum :KK37:
bütün internet geçmişimi anlattım nerdeyse :KK60:

ben yine dönüp dolaşıp eski avatarlarımı kullanıyorum ya :KK60: bu da seksi değil ama locam :KK37:
ben kazuletim benden seski filan olmaz :KK53:

teşekkür ederim canım seni sormalı gece gece uyku tutmadı yine iyice uyku düzenim bozuldu :26:

bende iyiyim canım sağolasın:KK70:ya bizi gece hiç uyku tutm
uyorki :KK9:bi sen değilsin öyle olan

dominam bak bu avatar süper oldu:KK23:

face'mi kışın dondurmuştum bahar gelince havalardan tabi ısındı geri açıldı :KK60: ay kötü oldu bu espri :KK60: :KK37:
ya girip bakıyodum öyle bişey paylaşmıyodum zaten varlığımla yokluğum bir :KK53: son zmanlarda da ne kadar sevmediğm insan varsa hepsi face açmış, bi işe yaramıyo nasılsa dedim kapattım :KK60:
benim nerdeyse bütün paylaşım sitelerinde üyeliğim var ama ya nickimi veya şifremi unutuyorum ya da siteye girmeyi unutuyorum :KK53: twitter'da da öyle bakıyorum işte arada birazcık bişeyler yazıyorum :KK37:
bütün internet geçmişimi anlattım nerdeyse :KK60:

:KK60::KK60::KK60:senin bu face mevsimlik oluyo galibaay alemsin ama yaaa illa bişiyleri unutuyosun:KK37:
ben yine dönüp dolaşıp eski avatarlarımı kullanıyorum ya :KK60: bu da seksi değil ama locam :KK37:
ben kazuletim benden seski filan olmaz :KK53:

olsun iyi bu avatar yavaş yavaş olur bişiyler:KK9:

X