LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hoşbuldum abla iyiyim seni sormalı ankaranın neresinde oturuyorsun:KK16:

oooo iyiymiş :KK66:bi sorun yok değilmi? peki williams ne diyor sevindimi oda:KK53:

bilmiyoruz ablam o erkek üye kim dikkatli bakmak lazım :26:ya benim burda bi şüphelendiğim biri var erkek üye aslında kötü içerikledim ama silinmemiş:KK37:ama bence erkek o sinsi biri hemde:KK53:

semuş ankaraya ne için gidecektinki?

sen nerde oturuyordun abla

basurumdan :KK60:Yurtdışına açılcam nerdeyse:KK60::KK60::KK60:

hadi ya geçmiş olsun canım neyi var babanın:KK5:

canım babama 6 ay önce bir virüs kaptı..:KK59:.sonrasında yatalak sayılır...ne yürüyebiliyor nede ellerini kullanabiliyor...:KK50:...ama geçici 1 yıl içinde geçer dedi doktorlar...:86:.biraz ağır ilerliyoruz ama ,:44:evde fizik tedavi görüyor......sabırla bekliyoruz.:93:ailemin hayatı değişti birden.:84:
seninle bu topicle ilk sohbet ettiğimde ben yine bu nedenle burdaydım......:KK19:

canım babama 6 ay önce bir virüs kaptı..:KK59:.sonrasında yatalak sayılır...ne yürüyebiliyor nede ellerini kullanabiliyor...:KK50:...ama geçici 1 yıl içinde geçer dedi doktorlar...:86:.biraz ağır ilerliyoruz ama ,:44:evde fizik tedavi görüyor......sabırla bekliyoruz.:93:ailemin hayatı değişti birden.:84:
seninle bu topicle ilk sohbet ettiğimde ben yine bu nedenle burdaydım......:KK19:

anamm nerden kapmış o virüsü peki:26:büyük geçmiş olsun:KK70:allah sabırlar versin canım.demek o nedenle burdaydın oyyy kıyamam:KK19:

anamm nerden kapmış o virüsü peki:26:büyük geçmiş olsun:KK70:allah sabırlar versin canım.demek o nedenle burdaydın oyyy kıyamam:KK19:

canım grip veya ağır bir hastalık sonrası vücutta bağışıklık sistemi düşük olunca kapılıyormuş...100.000 kişide 1 kişide olurmuş oda bizi buldu...:84:
evet 3 ay öncede gelmiş 1 ay kalmıştım..:KK31:..şimdi yine geldim...:KK55:aslında hep gelmek istiyorum....:KK59:..ama elimden gelen bu :KK50:benimde bir düzenim var.................:97:

X