LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Ya kızlar noktalı harflerimde sorun var ya face te sohbette oluyor böyle niyekiii:KK37:

bazen girerim canım:KK31:Ömür ablanın topiğinde yaptım canım neden değiştirdin:KK53:Güzel olmuş:KK19::KK19:
ya çok aceleyle bulmuştm eski adı, bide yeni üyeyken adımı bi kaç kişiye söylemistim ondan değiştirdm

Ya kızlar noktalı harflerimde sorun var ya face te sohbette oluyor böyle niyekiii:KK37:
neden acaba:KK37: locam topiğine misafir oldum sevdim burayı gelicem artik fırsat buldukça:KK1::KK1:

pc yi açıp kapattım düzeldi klavyem :KK64::KK66:

eski nickin neki özelden yazsan tanıyamadımda:26:

mesajını aldım canım tanıdım şimdi ömürün topikten:KK34:

semuş anlamadın sen galiba yazdınmı google'a o cümleyi bi sitede erkekler biz üyeler hakkında bişiyler yazmışlar ve en kötüsü 1 senedir kendisini kız diye tanıtan bi erkek var aramızda:KK53:bizden birisiylen 1 senedir konuşuyormuş üstelik:KK30:vahim bi mevzuu

special nasılsın şeker?

aaa hangi topikdeymiş hala varmı nasıl anlıyacağız çok merak ettim

aaa hangi topikdeymiş hala varmı nasıl anlıyacağız çok merak ettim

bilmiyoruz ablam o erkek üye kim dikkatli bakmak lazım :26:ya benim burda bi şüphelendiğim biri var erkek üye aslında kötü içerikledim ama silinmemiş:KK37:ama bence erkek o sinsi biri hemde:KK53:
yok abla gelmem ya güvenemiyorum

semuş ankaraya ne için gidecektinki?
bencede güvenme bizim buralarda çok iyi bilinmez çünkü ama nadir de olsa iyi olanlar varmış adamın gözü şaşı zaten yanlışda yapar

sen nerde oturuyordun abla

X