LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

canım grip veya ağır bir hastalık sonrası vücutta bağışıklık sistemi düşük olunca kapılıyormuş...100.000 kişide 1 kişide olurmuş oda bizi buldu...:84:
evet 3 ay öncede gelmiş 1 ay kalmıştım..:KK31:..şimdi yine geldim...:KK55:aslında hep gelmek istiyorum....:KK59:..ama elimden gelen bu :KK50:benimde bir düzenim var.................:97:

aaaa kadere bak:KK25:ama senin sürekli gelmen zor canım 3 çocuk var sende haklısın tabi:KK34:Allah yardımcınız olsun

aaaa kadere bak:KK25:ama senin sürekli gelmen zor canım 3 çocuk var sende haklısın tabi:KK34:Allah yardımcınız olsun

evet canım herşeyin bir nedeni olduğuna inanırım.....herşeyde bir hayır vardır..........annem için zor oluyor kaldır ,indir.....
ben evet çocuklar var.eşim yalnız kalıyor...sağolsun müsade ediyor........allahtan kızların okul daha başlamamıştı gelebildim..bu yıl okula başlayacaklar zaten..................:KK31:gelemem daha.........

anammm bide okul başlayacak ha öff ne zor he bide ikiz :97:allah yardımcın olsun canım

sağol canım........evet neyapacağım bilmiyorum...bizim birde bonusumuz ufaklık var facia ...onunla nasıl yapacağız bilmem...........:KK1:

özel mesajını aldım canım ve gördüm seni çok masum bir yüz :KK19::KK16:bayıldım valla yüzün gibi ömrün de güzel olur inş.:KK31::KK70:

özel mesajını aldım canım ve gördüm seni çok masum bir yüz :KK19::KK16:bayıldım valla yüzün gibi ömrün de güzel olur inş.:KK31::KK70:

sağol canım......:78:
bende seni görürüm birgün inşaallah.............:KK34:
canım ben kaçtım :KK55:tekrar görüşürüz inşaallah....:KK9:..benim ufaklık sabah erken uyanır..:84:...
iyigeceler...............:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Huhuuu ben geldim :KK3: :KK16:
Ama hemen çıkacağım yine misafir var bizde girmeiyorum kaç gündür nasıl sinir oldum :KK47: :84:

X