LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

geldim :KK55:canlar geldim:KK3:

ya kızlar bugün bişiy okudum şaşırdım yaa:KK53:kadınlar kulübü bize göre gençler yazın bi arama motoruna orda bi sitedeki yorumları okuyun bi ayy fena:KK37:

semuş anlamadın sen galiba yazdınmı google'a o cümleyi bi sitede erkekler biz üyeler hakkında bişiyler yazmışlar ve en kötüsü 1 senedir kendisini kız diye tanıtan bi erkek var aramızda:KK53:bizden birisiylen 1 senedir konuşuyormuş üstelik:KK30:vahim bi mevzuu

special nasılsın şeker?

semuş anlamadın sen galiba yazdınmı google'a o cümleyi bi sitede erkekler biz üyeler hakkında bişiyler yazmışlar ve en kötüsü 1 senedir kendisini kız diye tanıtan bi erkek var aramızda:KK53:bizden birisiylen 1 senedir konuşuyormuş üstelik:KK30:vahim bi mevzuu

special nasılsın şeker?

O dediğin cümleyi yazdım kk dan kızlar yorum yazmışlar hepsini okumadım ay kim o acaba :KK53::KK53:

semuş bizim kızlar yazmışda esas sitedekini okusana bak gir işde o sitelere yazamıyorum şimdi hangi site diye de kim acaba merak ettim bende :26:1 senedir nasıl saklamayı becermiş o konuştuğu üye'26 yaşındaymış herşeyinide anlatmış:KK37:

semuş bizim kızlar yazmışda esas sitedekini okusana bak gir işde o sitelere yazamıyorum şimdi hangi site diye de kim acaba merak ettim bende :26:1 senedir nasıl saklamayı becermiş o konuştuğu üye'26 yaşındaymış herşeyinide anlatmış:KK37:

Ya özelden mesaj at yada msnden yaz çatlarım birşey anladım ben:KK60::KK60::KK60::KK60:

O dediğin cümleyi yazdım kk dan kızlar yorum yazmışlar hepsini okumadım ay kim o acaba :KK53::KK53:

special nasılsın şeker?

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::18::18::18::18::18::18:

evet locam ya............:KK43:
offfffffff 3 kuruşluk keyfimiz var şurda onuda kıskanıyorlar.......:63::63:
çıksın evet...........En Büyük KK:18:

evet yaaa keyfimi kaçırıyorlar da o erkek nasıl gizlemiş kendini 1 senedir o düşündürücü ve kız da nasıl anlamamış ki:KK30:

X