LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

:KK1: :KK1:

oyy kuzum benim olur oda inşallah, Allahtan hep hayırlısını dile canım, bak ben hep nişanlıma mucizem derim, o Allahın bana lutfu, kabul olmuş duam, hep dua ettim ve o çıktı karşıma şükürler olsun :KK69: darısı başına inşallah canım :KK71:

öyle locam, herşeyde bi hayır vardır, amiiin bitanem cümlemizin inşallah :nazar:

bakalım inşallah ben de görürüm o günleri :KK31:

şimdiiii whitney houston konusunda hemfikiriz giriş müziği olsun soner arıca'yı beğenmedim bitanem:KK50:
bora öztoprak da sonraki dans için uygun la valse'yi beğenmedim:KK50: nilüfer ta uzaklardan size çok uygun o şarkıda olabilir:KK34:şimdilik bu kadar:97:

hoşdaldın:KK60:dal kırmızılım dal nolucak:KK17:

benim niye sevgilim yok diyosun:KK60::KK60:sor bakalım annene niye yokmuş:KK60:
kadın uyuyor ya yoksa sorardım tam Bahçeli'nin püskevit versiyonuyla ama :KK60: :KK60:
bir de babam var şimdi annem şaşırır kızar ben de ona kızarım babam gelir araya girer ortalık karışır :KK60:
yarın unutmazsam sorarım :KK53: sormayı hiç düşünmemiştim ama ya bak iyi oldu dediğin :KK37:
inşallah dominam seninde söz nişan şafağını saycaz beraber daha :KK52:

oo daha çok var :KK53: o zamana kk kalır mı acaba :KK60:
ama ne güzel olur böyle gelinliğimi filan gösteriyomuşum size, hey gidi günler :KK60:

kadın uyuyor ya yoksa sorardım tam Bahçeli'nin püskevit versiyonuyla ama :KK60: :KK60:
bir de babam var şimdi annem şaşırır kızar ben de ona kızarım babam gelir araya girer ortalık karışır :KK60:
yarın unutmazsam sorarım :KK53: sormayı hiç düşünmemiştim ama ya bak iyi oldu dediğin :KK37:

ama ne güzel olur böyle gelinliğimi filan gösteriyomuşum size, hey gidi günler :KK60:

tabi canım bahçeli'nin versiyonuyla sorcan tabi:KK60::KK60:bak ne güzel fikir sundum sana

niye çok var canım bu işler kısmet belli olmuyor kk kalır merak etme sen:KK34::97:çok siteriz gelinlikle görmeyi seni:KK31:

tabi canım bahçeli'nin versiyonuyla sorcan tabi:KK60::KK60:bak ne güzel fikir sundum sana

niye çok var canım bu işler kısmet belli olmuyor kk kalır merak etme sen:KK34::97:çok siteriz gelinlikle görmeyi seni:KK31:

kısmetim olsa bile rahat bi 6-7 yıl var daha :KK60:
amann ben daha mesleğime karar verememişim sevgiliden gelinlikten bana ne :KK60: :KK37:

şimdiiii whitney houston konusunda hemfikiriz giriş müziği olsun soner arıca'yı beğenmedim bitanem:KK50:
bora öztoprak da sonraki dans için uygun la valse'yi beğenmedim:KK50: nilüfer ta uzaklardan size çok uygun o şarkıda olabilir:KK34:şimdilik bu kadar:97:

yani canım sen giriş whitney houston, ilk dans bora öztoprak,ikincide nilüfermi diyorsun :kk77:

merak etme canım kk her daim kalır, daha torunlarımızı üye yapcaz buraya :KK66:
hem biz seve seve bekleriz senin şafak saycağın günleri :KK19:

kısmetim olsa bile rahat bi 6-7 yıl var daha :KK60:
amann ben daha mesleğime karar verememişim sevgiliden gelinlikten bana ne :KK60: :KK37:

anaaa doğru ya sen daha meslek seçemediydin demi bak unutmuşum hala bıraktığımız gibisin dominacım:KK60::KK60:
yani canım sen giriş whitney houston, ilk dans bora öztoprak,ikincide nilüfermi diyorsun :kk77:

merak etme canım kk her daim kalır, daha torunlarımızı üye yapcaz buraya :KK66:
hem biz seve seve bekleriz senin şafak saycağın günleri :KK19:

evet bidenem giriş whitney ortası bora çıkışıda nilüfer:KK34:diyorum

evet ya kkde her daim olurEn Büyük KK

X