LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

:KK25: ben iyice iradesiz oldum ya eskiden yapıcam dediğim zaman yapıyodumşimdi diyete başlıcam diyorum sonra tıkınıyorum yine.bana birşeyler oldu ya :KK53: yok ama bu sefer farz oldu artık adam gibi spora başlamam lazım diyetisyene de gitmem gerek galiba :44: şu sınavlar da bi türlü geçemedi ya bekledikçe geçmiyor zaman :KK60:

evet ya ben de pek giremiyordum ama artık bol bol burdayım :KK76: çok özledim hepinizi ben de. :KK16:
bu arada diğerleri nerde göremiyorum onları :26:

diğerlerini bilmiyorum tatlım huri o zamanlar tatile girmişti gitti gidiş o gidiş :KK20:daha da gelmedi masal yoğun çok gelemiyor kk ye hiç hevin meşgul kız düğün hazırlıkları felan öyle yani:97:
satmaz o bizi locam merak etme sen napsın oda bir hafta sonu var eniştemin beraber vakit geçiriolar kıyamam ben onlara bu gece gelir meg :KK19:

haftasonu değil kaç gündür yok:KK19:bugün ikindin de online dı ama gelmedi buraya başka topiklere yazıyür:KK22:

Birbirimizi tamamlarız:KK60::KK60::KK60:

O kadar içtiğim vitaminler kan iğneleri nereye gidiyo anlamadım:KK60::KK60::KK60:
:KK60:
diğerlerini bilmiyorum tatlım huri o zamanlar tatile girmişti gitti gidiş o gidiş :KK20:daha da gelmedi masal yoğun çok gelemiyor kk ye hiç hevin meşgul kız düğün hazırlıkları felan öyle yani:97:

haftasonu değil kaç gündür yok:KK19:bugün ikindin de online dı ama gelmedi buraya başka topiklere yazıyür:KK22:

hmm anladım

selam ikizgilim kız hayırdır mendil sallıyon barıştınızmı yoksa:KK64::KK74::KK70:

bidenecik hevinim davetiyeniz değişmiş :KK9:bunuda beğendim:KK34::KK69:

evet balım ya buna karar verdik sonunda yani gına gelmişti valla :KK52:
nişanlım çok beğendi ne çok sade nede çok şık dedi tamam dedim ertesi gün basıldı, yoksa karar değiştirirdim yine :KK61:

canımm :KK69: karar verdim dönüş yaptım kkya :KK9:
hani nerde kiminle anlat bakim :KK52:

hoşbuldum dominaa nasılsın :KK69:
iyi nolsun sen nasılsın görüşmeyeli :KK1: özledim :KK16:
nişanlım çok beğendi ne çok sade nede çok şık dedi tamam dedim ertesi gün basıldı, yoksa karar değiştirirdim yine :KK61:

aa ben de bakıcam :KK52:

iyi nolsun sen nasılsın görüşmeyeli :KK1: özledim :KK16:

aa ben de bakıcam :KK52:

iyiyim canım ya nolsun hazırlıklar işte ama yoruldum baya, bitsede gitsek modundayım, kafa nereye biz oraya malum :KK9:
canım facede eklemiştim, ama sana sitedeki haliyle göstereyim

kivilcim5338.jpg

canımm :KK69: karar verdim dönüş yaptım kkya :KK9:
hani nerde kiminle anlat bakim :KK52:

hoşbuldum dominaa nasılsın :KK69:

:KK19::KK19:demek dönüş yaptın ya varya bizde domayla diyoduk bugün nerde bu kızlar diye kalplerimiz karşılıklıymış he:KK9::KK52:

ya insan karar değişip duruyor demi :KK1:ama ben beğendim buna benzer bi davetiye görmüştüm birinde daha:KK34::KK12:

:KK19::KK19:demek dönüş yaptın ya varya bizde domayla diyoduk bugün nerde bu kızlar diye kalplerimiz karşılıklıymış he:KK9::KK52:

ya insan karar değişip duruyor demi :KK1:ama ben beğendim buna benzer bi davetiye görmüştüm birinde daha:KK34::KK12:

valla kalp kalbe karşıymış canım benim :KK69:
ya face çok takılıyordum, orayıda malum şafaklarla doldurdum sıkıldım baya ordanda, şafak yazıp çıkıyorum, sizide çoook özledim dedim olmaz bu böyle, kürkçü dükkanı yolu banada gözüktü :KK1:

sorma locam ya, bugünde müzikleri ayarlayalım dedik yine hemfikir olamadık nolcak bu halimiz :KK53:

X