LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kızlar bişiy okudum az önce eşimiz bize kardeşim,annem gibisin deyince nikah düşüyormuş öylemi :26:

kızlar bişiy okudum az önce eşimiz bize kardeşim,annem gibisin deyince nikah düşüyormuş öylemi :26:

Ben şimdi sana diycektim niye eşin öyle diyo ki sana:26: Bu konuda bilgim yok benim bende merak ettim:26:

Son düzenleme:
Ben şimdi sana diycektim niye eşin öyle diyo ki sana:26: Bu konuda bilgim yok benim bende merak ettim:26:

evet canım hemde kaç kez dedi abovv bizim nikah çoktan düşmüş de haberim yok ha evliliğin ilk 2-3 senesinde diyodu kaç kez hemdekaynanam hep kızıyordu eşime deme günah diye ama işde diyodu genede demiş bulundu ee nolcak şimdi

Seninkide ayrı bi alem insan karısına kardeşim der mi

Bak kaynanan biliyomuşta ondan günah demiş demek ki tekrar yaptırın dini nikahınızı olmaz mı ya da bi hocaya sorun bakalım gerek var mı:44:

Seninkide ayrı bi alem insan karısına kardeşim der mi

Bak kaynanan biliyomuşta ondan günah demiş demek ki tekrar yaptırın dini nikahınızı olmaz mı ya da bi hocaya sorun bakalım gerek var mı:44:

benim kocada çatlak zaten yaaaa insan gerçekten kardeşim der mi hiç karısınaolcak iş mi ya kaç kez uyardı kaynanam onu ama söz ağızdan çıktı bi kere bu nikah işi başkadır yani şakasıda ciddi ciddiside ciddi diyolardı tekrar yaptırmadık nikah felan ama bence düşmüşken yaptırmayım geri boşver

Fırsat bu fırsat yaptırma

ömür şaka maka şimdi biz zina etmiş mi oluyoruz bu durumda :18:eğer bu durum doğruysa

yüreğinizin kıyılarına yalovadan sıcacık bir merhaba nasılsınız arkadşlar moralimin bozuk olduğu bu günlerde benide alırmısınız aranıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…