LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

evet ya biri koleranın annesiyim diye dertli dertli birşeyler anlattı,hatta kadın destan yazdı...........kimisi inandı,kimisi inanmadı......

Son düzenleme:
labelleive ye sordum bende sonrasını ama resmen uykusuz kaldık.

evet ya biri koleranın annesiyim diye dertli dertli birşeyler anlattı,hatta kadın destan yazdı...........kimisi inandı,kimisi inanmadı......

ben başta inanmadım zaten annesi olduğuna hatta saçmalamışım o ara e gece 3 e geliyodu uyku sersemi kötü bişey yazmadım ama ne yazdım hatırlamıyorum koleranın annesine

İyi geceler herkese, mirka konuyu sormuşsun özelden cevap yazdım, burda da merak edenler olmuş kopyala yapıştır yaparak bilgilendirebilirsin ama o konu o kadar baydı ki hala sinirlerim bozuk benim, konu silindi arkadaşlar çoğu kişi banlandı bir dengesiz yüzünden. Hatırlamak bile istemiyorum.

canım teşekkür ederim cevabın için.senden izin almadan böyle bişey doğru olmaz diye bana yazdıklarını yazmadım buraya.bide hakikaten dün gerildik gece gece tekrar açılmasın bitti gitti

evet ya nekadar çok ağzıbozuktu.........:44:...psikolojisi bozuktu sanırım..........:44:

önemli değil canım boşver dal gitsinbence sahte konuydu o :26:
evet orda bayağı tartışıyordu..sonra ben yattım.sabah kalktım hepsi gitmiş.........
temellimi cezası ,yoksa geçicimi ben onu pek anlayamıyorumda...........
yarın 11 de açılcakmış kırmızıkasketlinin banı canım
ben başta inanmadım zaten annesi olduğuna hatta saçmalamışım o ara e gece 3 e geliyodu uyku sersemi kötü bişey yazmadım ama ne yazdım hatırlamıyorum koleranın annesine
hmmmm ne alaka yav annesi falan işde sahte bence
iyi geceleranladım canım sağol

skop aştı kendini yaaa

Ama eşim istiyor ben zaten azıcık yedim Göbeğim çok fena locam

negüzel............
afiyetolsun............

Hiç güzel değil kilo alıyorum

canım teşekkür ederim cevabın için.senden izin almadan böyle bişey doğru olmaz diye bana yazdıklarını yazmadım buraya.bide hakikaten dün gerildik gece gece tekrar açılmasın bitti gitti

tamam tatlım kapattık konuyu
Gel bebem yiyelim beraber diyeceğim ama şimdi bittiKalkın yapıverin gari

Ne güliyesin baby

ya madem bitirdin ne diye istermisin diye soruyosun kiiiiiyapmam banane sen yapcan bana

semuş yersen öle olur göbek bööleeeebak nakaratlı oldu

ikizim sen neden yiyemiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…