LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

MALESEF hamile canımbiri ali'yi durdursun ay canım bayılan ifademiz yok diddi malesef odaeski smileylerin bi kısmı yok yönetim habire siliyor
ben o ifadeyi seviyodum ama ya neyse
ya sorma hiçbi belirti yok bi kez kusmaları yetiyorhamile olmaları için yakında hasefe hanımıda hamile bırakır bunlar artık baba kim olur bilmem

geçenlerde lale devrine bakıyım dedim orda da herkes hamile ya bu aralar bütün diziler öyle galiba hürrem de devamlı doğuruyomuş onu izlemiyorum ama

birkaç kez izliyim dedim ama içim daralıyor ya niyeyse ben de anlamadım.Halit Ergenç'e sinir oluyorum o yüzden olabilir ama

Yedeksiz futbol takımı olur mu
ben oldururum loca'dan herşey beklenir
locam hayatım akşama halvet var unutma canım sülümangildeyiz
tamam ablam
ben o ifadeyi seviyodum ama ya neyse

geçenlerde lale devrine bakıyım dedim orda da herkes hamile ya bu aralar bütün diziler öyle galiba hürrem de devamlı doğuruyomuş onu izlemiyorum ama

ben de seviyordum o ifadeyi emme yok hürremi bende izlemiyorum bakma sen izliyomuş gibi yapıyorum geyikteöyle bi göz gezdiriyorum benim kaynanatörler kaçırmıyor hiç
birkaç kez izliyim dedim ama içim daralıyor ya niyeyse ben de anlamadım.Halit Ergenç'e sinir oluyorum o yüzden olabilir ama

ay domina aynen ya halit ergenç'e bi gıcığım ki sormabende ondan izlemiyorum aslında

canım bilmem içimden öyle geldi....öyle el salladım.:97:...offffffffffff sıkılıyorum,daralıyorum...........:84:
sen neyapıyorsun iyisindir umarım....

sende aslı gibi sıkılgansın galibaama senin 3 çocuk var hoş bunalmışındır :97:ben müzik dinliyorum bi taraftan işde bi taraftanda burda takılıyorum,da bişiy sorcam dert de bi konu vardı KOLERAA açmıştı nerde o konu bulamadım silindimi acaba:26:

silinmiştir çok fena kavga çıktı dün gece

baktımda silinmiş yok......................

neler oldu mirka anlat bakalımben dün öyle bi göz gezdirmiştimde:97:

kırmızıkasketlikız'ı gördüm banlıda dün gece okuyodu konuyu en son dedim ordan ceza aldı galiba tüh

neler oldu mirka anlat bakalımben dün öyle bi göz gezdirmiştimde:97:

ya böyle pat diye daldım konuya ama forum takip e bakıyodum tesadüfen gördüm sorunu.

nolduğunu kimse anlamadı.konuşuyoduk konuyla ilgili sonra bir üye geldi evlenecekmiş almanmış ikinci eşimi olacakmış neymiş araları kaçırdım yani.sonra birden esti gürledi bu üye siz benim çocuğuma hakaret ettiniz diye bir kaç üyeye saldırdı sürekli siz aynı kişisiniz dedi farklı nick lerle giriyosunuz dedi felaketti yani o ara bi üye çıktı ortaya ben koleraanın annesiyim dedi bişeyler anlattı bizim kafa iyice karıştı.kim kim anlamadık.ben gece 3 e doğru yattım sonrasını bilmiyorum silinmişti

kırmızıkasketlikız'ı gördüm banlıda dün gece okuyodu konuyu en son dedim ordan ceza aldı galiba tüh
evet orda bayağı tartışıyordu..sonra ben yattım.sabah kalktım hepsi gitmiş.........
temellimi cezası ,yoksa geçicimi ben onu pek anlayamıyorumda...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…