LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hangi ara bitirdin skop:KK53:2 dk da götürmüş makarnayı:KK37: neyse nereyi boyadınız bakiyim:KK53:

çünküm ben makarna canavarıyım,hiiiçççç hayır yemem dimem :KK53:
nolcek benim bu halim :63:

Ben pek aramam :KK53::KK53:senin kilon var mı ki yoksa yemeye devam:KK23:

çünkü kilo vermem lazım.birde bu saatlerde yersem.....:89:..hiçde iyi olmaz benim için..........:KK23::KK23:

Anlaşıldı:KK1:

hangi ara bitirdin skop:KK53:2 dk da götürmüş makarnayı:KK37: neyse nereyi boyadınız bakiyim:KK53:

Az koydum kendime canım tadımlık bir yerim şişmesin diye:KK60:Mutfağı boyadık ama çok yoruldum:KK37:ben sadece kçşelere sürdüm ama temizliğe başladığımdan yoruldum:KK1:

ben susayım en iyisi:KK70::KK70::KK70:

ya bu akşam banyoda şohbenden ateş çıktı hemen sigortayı indirdik:KK59:Çok korkarım öyle şeylerden:18::18:Su ısttım öyle devam ettim ne zormuş eskiden nenelerimiz öyle yıkanırmış:KK1:

bencede sus:KK9:ayyy bende korkarım öyle şeylerden :18:evet zor da alışkanlık meselesi ama :KK31:

bulyonlu yapmamıştım ben hiç bi deneyim:KK31:

hangi renge boyadınız ve bütün evimi boyayacaksınız?:KK9:

Yok canım bütün evi değil daha geçen sene boyandı zaten mutfağımın tavanı küf olmuştu yağmurlar yağdı ya çok su birikince üst katta:KK31:Kayınvalidem oturma odasınıda boyayalım dedi boya artınca yarında orayı yaparız:KK31:

ben susayım en iyisi:KK70::KK70::KK70:

ya bu akşam banyoda şohbenden ateş çıktı hemen sigortayı indirdik:KK59:Çok korkarım öyle şeylerden:18::18:Su ısttım öyle devam ettim ne zormuş eskiden nenelerimiz öyle yıkanırmış:KK1:

sağol canım.........:KK1:
geçmişolsun.allah korusun...:KK70:evet eskiden su bile çeşmeden akmıyormuş ki.........:KK31:hayat nekadar zormuş...

canlar kaçtım ben :KK55:yarın görüşürüz iyi geceler:KK19::80::79:

X