LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sende benim canımsın fıstık bu akşam babamla mekik çektik mekik aletim geldi 100 tane ben 100 tane o denemelikti amadedim kalk makinayı bozucaksın seni tartmaz dedim:90::90:

sende benim canımsın fıstık bu akşam babamla mekik çektik mekik aletim geldi 100 tane ben 100 tane o denemelikti amadedim kalk makinayı bozucaksın seni tartmaz dedim:90::90:

mekik eletimi aldın kız nasıl kaça aldın

sipariş etmiştim gg dan ab rocket güzel bişiymiş beğendim 49 lira bidenesi

:80::79:
selamm bebiklerr:80:
sanada selam yavri
tüm günün raporu

burdayım sonunda çıkabildim hayatın içinden bölümünden:79::80:

:80::79:

sanada selam yavri

tüm günün raporu

burdayım sonunda çıkabildim hayatın içinden bölümünden:79::80:

ben hiç görmedim o bölümü :44:bi ara bende bakayım yarına kadar çıkamam ama:90:neler yaptın bakalım locam nasılsın

ilk seferde 100 tanemi çektin durun ben atacam kendimi aşağıdan
sipariş etmiştim gg dan ab rocket güzel bişiymiş beğendim 49 lira bidenesi
iyiyimiş fiyatı
bende adım sayar istiom ama nerde satılır hiç bilmiom cnm yaaaa :26:

adım sayar ilk senden duyuyom julim

kız zaten yaylı o kendi itiyo beniiinşallah işe yarar :90:

ben hiç görmedim o bölümü :44:bi ara bende bakayım yarına kadar çıkamam ama:90:neler yaptın bakalım locam nasılsın

o bölüme giren daha çıkamıyo zaten merak ediyor insan son durum ne diyeyarın bakarsıniyiyim bende canım şimdi gündüz ağrımıştı başım ilaç içmiştim yatmıştım geçmemişti şimdi geçti

iyi olmuş locam geçmiş olsun dikkat et kendine.benimde bir saattir midem yanıyo kızlar akşam canım patetez kızartması çekti yaptım yedim ondan mı acaba ama her yiyişimde olmuyor bu durum:26: birde öğlen kahvaltı yapmıştım okadar :44:

Yok canım patatesten neden olsun üşütmüş olabilirsin mekikten olmasın

ya benimde patates yiyince boğazımdan zor geçiyorher seferinde olur niye bilmiyorum canım sen mide yanması için 2 yudum süt iç iyi geliyoama fazla değil 2 yudum sonra bi daha yanarsa bi daha 2 yudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…