LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

akçaağaç :26 neki hemen araştırıyorum kuşum kırık beyazmı nasıl bişi merak ettim ben beyaz siyah birde ahşap bilirdim

kuşum ne çok açık ne çok koyu orta bi renkçok güzel yaz arama motoruna çıkar çok kullanışlı renktir tozu hiç belli etmez

skopcam senin oturma odasında köşe takımı yoksam oturma gurubumu vardı bakmıştım evine datlum kaymalum ama:26:

Yok canım oturma grubum var ama köşe takımıda çok hoşuma gider evi tuttuktan sonra yerin müsait olursa köşe takımı al derim çok hoşuma gidiyor benim

Amin canım

öyle ya canım sen düşünüyomusun canım artık çocuk yuoksa daha varmı diyosun

Yok tatlım ben daha düşünmüyorum vakti var vakitsiz gelirse o ayrı

ay allah ne güldümm vakitsiz gelirseymiş:90::90:

ben açıkcası köşe takımı taraftarı değilim ki oturma odaları küçük oluyor zaten türkiyede

tabi küçük olursa oturma odam bende alamam herhalama inşallah öyle olmaz birde salon var amann bi oturma odası bi yatak odası banyo yeter yahu bende büyük evi sevmiyorum locam şuan oturduğumuz ev çok büyük bi odası boş bile temzile temizle bitmiyo valla biri gelicek bayram seyran gelicek diye aklım bölünüyoryani normaldede temizlik yapıyoruz ama dipköşe filan çok zor oluyo:18:

ay canım bende kutu gibi ev sevmiyorum yaaa hiç bi eşya sığmıyoraz olcak öz olcak bana eşyalar da az ve özü bile sığmıyor yani şimdi stüdyo tipi evler daha çok revaçtaymış

Tabii kız bu oturduğum ev boşkene böyük geldi gözüme eşya bir giirdi eve zor sığdı eşyalarımKoccaman almışız anamda diyor almışsınız koca koca şeyleri beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak

Bende küçük sevmiyorum kocaman olacak

demek millet bıkmış büyük büyük ev temzilemekten locam ben çkıyorum canlar yarın görüşmek üzre

semuş koparttın bizi demek beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak annenin yav daha bismillah dememiş kız evine hemen de çocuk ha akılları çocuk ne olcaksa ateş almaya evlendik sanki

demek millet bıkmış büyük büyük ev temzilemekten locam ben çkıyorum canlar yarın görüşmek üzre

Hoşçakal canım ev olsunda temizlerik

semuş koparttın bizi demek beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak annenin yav daha bismillah dememiş kız evine hemen de çocuk ha akılları çocuk ne olcaksa ateş almaya evlendik sanki

Annem çocukları çok sever ama diyor daha erken borçlar bitsinKaygana diyor yap birtane sevelimGeçen bir bozdum ikisini çok karıştırtmam dedim annem hönk oldu

semuş afferin kız azcık höt'le

Hemen darılıyor görsenBugünde kaygana eşimi soruyor ne zaman gelcek diye ya dedim her gün soruyorsun yok geldi mi yok gitti mi ne zaman gitti ne zaman geldi amma meraklısınız dedimGeçen günde diyor ki sne çok banyo ediyorsun ondan hastalanıyorsun Bende yeniyik herhal dedim

iyi demişinde yav banyo ettiğinimi takip ediyor bu karu:Sona ne yav

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…