LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

evet boş tenekeden çok ses çıkar :KK37::KK57::KK60::KK60:canım ben çıkıyom az belkim sonra gelirim :KK58::KK19:

:80::80:hellö kanka konumu beğenmişsin de o nasıl ve nerden oluyorki:26:

benim mesajımın altında beğen yazısı var,gördün mü kankam?
heeehh beğen bakeemm :KK23:

iyiyim bidenem sen evdeyim işte yattım bütün gün sabah kalktım yatakta bir saat yuvarlandım:KK1:sonra kahvaltı filan yaptık annişimle sonra odamı temziledim bütün gün evdeydim rapar verdim sanki he:KK9:çok sıkıldım bugün culimm:KK25:yapcak bişeyde yoktu sen neler yapıyosun bakalım iş nasıl iyimisin ne zman geliyo askerimizEn Büyük TÜRKİYE

iyiyim bidenem sen evdeyim işte yattım bütün gün sabah kalktım yatakta bir saat yuvarlandım:KK1:sonra kahvaltı filan yaptık annişimle sonra odamı temziledim bütün gün evdeydim rapar verdim sanki he:KK9:çok sıkıldım bugün culimm:KK25:yapcak bişeyde yoktu sen neler yapıyosun bakalım iş nasıl iyimisin ne zman geliyo askerimizEn Büyük TÜRKİYE

askerim yarın izine gelio cnm :92::92: teskereye de son 62 gün :KK69::KK69:

oyyy fıstığım senden mutlusu yoktur şimdi:KK69:çok sevindim çok teskereyede az kalmış hadi hayırlısı canım yediniz askerliği valla :KK19:

bütün dualarım seninle canım inşallah izin gününde çok güzel günler geçirirsiniz özlemlerinizi atarsınızz ben bile heyecanlandım ha:KK53:

X