LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

slm kuzular kuzularımmmm
hoşgeldin bidenesii
Üşüttün mü acaba:26:Hap falan iç canım:26:
valla bilmemki skopcam olabülür:85:
ya benimde patates yiyince boğazımdan zor geçiyorher seferinde olur niye bilmiyorum canım sen mide yanması için 2 yudum süt iç iyi geliyoama fazla değil 2 yudum sonra bi daha yanarsa bi daha 2 yudum

içtim canım süt soğuk içtim ama:89:

hoşgeldin bidenesii

valla bilmemki skopcam olabülür:85:

içtim canım süt soğuk içtim ama:89:
hoşbulduk bebeğimm sütü soğuk içme ılık içi vede şeker kat yanmaya birebir hamileyken bendede oluyoduda böle yapıyodum geçiyodu

oda sıcaklığındaydı balım annem içiyor her gece kemik erimesine iyi geliyormuş diye

ii hadi bakalım iyi geceler rüyanda beni gör yarın seni çok zinde görmek istiyorum:90:

oda sıcaklığındaydı balım annem içiyor her gece kemik erimesine iyi geliyormuş diye
evet cnm yarın skopcada burda olsunda iyi bi kaynatalım bende gündüz kızım uyuduktan sonrakatılırım aranıza
iyi o zaman iyi bak kuzucum kendine:13:

evet cnm yarın skopcada burda olsunda iyi bi kaynatalım bende gündüz kızım uyuduktan sonrakatılırım aranıza
iyi o zaman iyi bak kuzucum kendine:13:

evet canım gelde iki lafın belini kıralım valla özledim hee
bende genelde böyle söylerim rüyanda beni gör diye

hmm tamam o zaman olur
nişanlımda diyor bunu :90:ama hiç görmem onu o beni çok görüyomuşneysee

evet canım gelde iki lafın belini kıralım valla özledim hee

nişanlımda diyor bunu :90:ama hiç görmem onu o beni çok görüyomuşneysee

ya evet bende mesela eşimi hiç görmem rüyamdayani görmüşsemde 1 elin parmağını geçmez o gördüğüm rüyalar

kızlar mienn kaçarrnişanlım arıycak birazdan yarın görüşürüzz :124::98:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…