LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

:KK9::KK9:heves ediyor insan canım inş.istediğin gibi olur herşey:KK71:

ooo o zaman açık renk koltuk hiç bakma ama mesela mobilyayı akçaağaç düşünebilirsin tam beyaz değil ya güzel olur benimkiler öyle:KK34:

tabi canım insan heves ediyor işde allah herkesin gönlüne göre versin

akçaağaç :26:eek: neki hemen araştırıyorum kuşum kırık beyazmı nasıl bişi merak ettim ben beyaz siyah birde ahşap bilirdim :KK61:

kuşum ne çok açık ne çok koyu orta bi renk:KK31:çok güzel yaz arama motoruna çıkar çok kullanışlı renktir tozu hiç belli etmez:KK34::KK16:

skopcam senin oturma odasında köşe takımı yoksam oturma gurubumu vardı bakmıştım evine datlum kaymalum ama:26:

Yok canım oturma grubum var ama köşe takımıda çok hoşuma gider evi tuttuktan sonra yerin müsait olursa köşe takımı al derim çok hoşuma gidiyor benim

:KK9::KK9:heves ediyor insan canım inş.istediğin gibi olur herşey:KK71:

ooo o zaman açık renk koltuk hiç bakma ama mesela mobilyayı akçaağaç düşünebilirsin tam beyaz değil ya güzel olur benimkiler öyle:KK34:

tabi canım insan heves ediyor işde allah herkesin gönlüne göre versin

Amin canım:KK19:

:KK9:öyle ya canım sen düşünüyomusun canım artık çocuk yuoksa daha varmı diyosun:emir_bebek:

Yok tatlım ben daha düşünmüyorum vakti var vakitsiz gelirse o ayrı:KK9:

Yok canım oturma grubum var ama köşe takımıda çok hoşuma gider evi tuttuktan sonra yerin müsait olursa köşe takımı al derim çok hoşuma gidiyor benim

bende öyle düşünmüştüm canım inşallah öyle olur :97:

Amin canım:KK19:

Yok tatlım ben daha düşünmüyorum vakti var vakitsiz gelirse o ayrı:KK9:
ay allah ne güldümm vakitsiz gelirseymiş:90::90:

ben açıkcası köşe takımı taraftarı değilim ki oturma odaları küçük oluyor zaten türkiyede :KK37:

tabi küçük olursa oturma odam bende alamam herhal:KK25:ama inşallah öyle olmaz birde salon var amann bi oturma odası bi yatak odası banyo yeter yahu bende büyük evi sevmiyorum locam şuan oturduğumuz ev çok büyük bi odası boş bile temzile temizle bitmiyo valla biri gelicek bayram seyran gelicek diye aklım bölünüyor:KK60:yani normaldede temizlik yapıyoruz ama dipköşe filan çok zor oluyo:18:

ay canım bende kutu gibi ev sevmiyorum yaaa hiç bi eşya sığmıyor:KK36:az olcak öz olcak bana eşyalar da az ve özü bile sığmıyor yani şimdi stüdyo tipi evler daha çok revaçtaymış:KK25::63::KK19:

:KK60::KK60:Tabii kız bu oturduğum ev boşkene böyük geldi gözüme eşya bir giirdi eve zor sığdı eşyalarım:KK53:Koccaman almışız anamda diyor almışsınız koca koca şeyleri beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak:KK60::KK60:

tabi küçük olursa oturma odam bende alamam herhal:KK25:ama inşallah öyle olmaz birde salon var amann bi oturma odası bi yatak odası banyo yeter yahu bende büyük evi sevmiyorum locam şuan oturduğumuz ev çok büyük bi odası boş bile temzile temizle bitmiyo valla biri gelicek bayram seyran gelicek diye aklım bölünüyor:KK60:yani normaldede temizlik yapıyoruz ama dipköşe filan çok zor oluyo:18:

Bende küçük sevmiyorum kocaman olacak :KK9:

demek millet bıkmış büyük büyük ev temzilemekten locam:KK69: ben çkıyorum canlar yarın görüşmek üzre :KK19:

semuş koparttın bizi :KK60::KK60:demek beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak annenin yav daha bismillah dememiş kız evine hemen de çocuk ha akılları çocuk ne olcaksa ateş almaya evlendik sanki:63::KK20::KK37:

demek millet bıkmış büyük büyük ev temzilemekten locam:KK69: ben çkıyorum canlar yarın görüşmek üzre :KK19:

Hoşçakal canım ev olsunda temizlerik:KK53:

semuş koparttın bizi :KK60::KK60:demek beşik koycak yer yok düşündüğü şeye bak annenin yav daha bismillah dememiş kız evine hemen de çocuk ha akılları çocuk ne olcaksa ateş almaya evlendik sanki:63::KK20::KK37:

Annem çocukları çok sever ama diyor daha erken borçlar bitsin:KK52:Kaygana diyor yap birtane sevelim:KK52:Geçen bir bozdum ikisini çok karıştırtmam dedim annem hönk oldu:KK53::KK60::KK60:

semuş afferin kız azcık höt'le :63::KK53::KK19:

:KK60::KK60:Hemen darılıyor görsen:KK60:Bugünde kaygana eşimi soruyor ne zaman gelcek diye ya dedim her gün soruyorsun yok geldi mi yok gitti mi ne zaman gitti ne zaman geldi amma meraklısınız dedim:KK33::KK60::KK60:Geçen günde diyor ki sne çok banyo ediyorsun ondan hastalanıyorsun :KK53::KK60:Bende yeniyik herhal dedim:KK60::KK60:

iyi demişinde yav banyo ettiğinimi takip ediyor bu karu:Sona ne yav:KK37::KK57::KK20:

X