LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hmm iyi etmişin düğüne çok varmı peki?:KK31:ben napayım canım aynı tas aynı hamam :KK55:yuvarlanıp gidiyoz:KK16:

eylülde canım düğün baya var yine bak sana yazarken işyerinden aradılar gel diye off sıkıştım kaldım :95::KK31:

bugün herkes beni özlemiş :KK12::21::KK66:
bende seni özledim kuşum:KK16::KK19:

hmm baya varmış ee istersen devam et çalışmaya çok zor gelmiyosa ne iş yapıyodum bilmiyorumda:KK16:

kankişim:KK69::KK19:

muhasebe bürosunda çalışıyorum cnm bakalım bu gece iyice bir düşüneym en iyisi:97: culimde gelmiş hoşgeldin kuzum:KK19:

iş yerinde bi sorun yaşamadıysan çalış derim tabi en önemlisi senin kararın canım:KK34::KK70:

iş yerinde bi sorun yaşamadıysan çalış derim tabi en önemlisi senin kararın canım:KK34::KK70:

yemek odası bakıyorum beyaz çok güzel sizce kullanabilirmiyim bu arada birde bu köşe takımını çok beğendim $034_relotti_kose_takimi_d1.jpg

canım açık renk mobilya her zaman avantajdır :KK34:çok rahat kullanabilirsin ama açık renk döşeme önermem bide köşe takımları kullanışsız olur:KK50:

daha ev bakmadık locam kiraya gidersem inşallah açık renk döşeme olmaz ona göre seçim yaparım artık iyi oldu bu fikir :KK53:daha eviimiz yok ama ben olmayan evimin dekorasyonu çizdim her genç kız gibi:KK60::90:

Kullanırsın canım fakat koltuklarını beyaz yaptırma zor oluyor

sadece bz olsak düşünürdüm canım bende ama ilerde çocukla açık renk mobilya çok zorr off düşünemiyorum bile:KK1:hem zaten ben de pek tertipli sayılmam hergün koltuk silmem yani:90:

daha ev bakmadık locam kiraya gidersem inşallah açık renk döşeme olmaz ona göre seçim yaparım artık iyi oldu bu fikir :KK53:daha eviimiz yok ama ben olmayan evimin dekorasyonu çizdim her genç kız gibi:KK60::90:

Bende eve göre almadım eşyayı ama insan özendiği gibi yapma istiyor elbet evimizde olur:KK9:

sadece bz olsak düşünürdüm canım bende ama ilerde çocukla açık renk mobilya çok zorr off düşünemiyorum bile:KK1:hem zaten ben de pek tertipli sayılmam hergün koltuk silmem yani:90:

Benim mobilyalarım beyaz yemek odası takımım yatak odası falan hiç toz belli etmiyor ama koltuklarda açık renk önermem çocuklar açığıda koyuyuda hallederler merak etme:KK53:

Son düzenleme:
:KK9::KK9:heves ediyor insan canım inş.istediğin gibi olur herşey:KK71:
ooo o zaman açık renk koltuk hiç bakma ama mesela mobilyayı akçaağaç düşünebilirsin tam beyaz değil ya güzel olur benimkiler öyle:KK34:
Bende eve göre almadım eşyayı ama insan özendiği gibi yapma istiyor elbet evimizde olur:KK9:

tabi canım insan heves ediyor işde allah herkesin gönlüne göre versin

Benim mobilyalarım beyaz yemek odası takımım yatak odası falan hiç toz belli etmiyor ama koltuklarda açık renk önermem çocuklar açığıda koyuyuda hallederler merak etme:KK53:

:KK9:öyle ya canım sen düşünüyomusun canım artık çocuk yuoksa daha varmı diyosun:emir_bebek:

X