LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sende benim canımsın fıstık :KK19:bu akşam babamla mekik çektik mekik aletim geldi 100 tane ben 100 tane o denemelikti ama:KK60:dedim kalk makinayı bozucaksın seni tartmaz dedim:90::90:

sende benim canımsın fıstık :KK19:bu akşam babamla mekik çektik mekik aletim geldi 100 tane ben 100 tane o denemelikti ama:KK60:dedim kalk makinayı bozucaksın seni tartmaz dedim:90::90:

mekik eletimi aldın kız nasıl kaça aldın :KK34:

sipariş etmiştim gg dan ab rocket güzel bişiymiş beğendim 49 lira bidenesi

:80::79::KK19::KK16:
selamm bebiklerr:80:
sanada selam yavri:KK23::KK1::KK3:
iyiyim bidenem sen evdeyim işte yattım bütün gün sabah kalktım yatakta bir saat yuvarlandım:KK1:sonra kahvaltı filan yaptık annişimle sonra odamı temziledim bütün gün evdeydim rapar verdim sanki he:KK9:çok sıkıldım bugün culimm:KK25:yapcak bişeyde yoktu sen neler yapıyosun bakalım iş nasıl iyimisin ne zman geliyo askerimizEn Büyük TÜRKİYE
tüm günün raporu:KK60::KK60:

burdayım sonunda çıkabildim hayatın içinden bölümünden:KK9::79::80:

:80::79::KK19::KK16:

sanada selam yavri:KK23::KK1::KK3:

tüm günün raporu:KK60::KK60:

burdayım sonunda çıkabildim hayatın içinden bölümünden:KK9::79::80:

ben hiç görmedim o bölümü :44:bi ara bende bakayım yarına kadar çıkamam ama:90:neler yaptın bakalım locam nasılsın

:KK53:ilk seferde 100 tanemi çektin durun ben atacam kendimi aşağıdan:KK9::KK37:
sipariş etmiştim gg dan ab rocket güzel bişiymiş beğendim 49 lira bidenesi
iyiyimiş fiyatı:KK34:
bende adım sayar istiom ama nerde satılır hiç bilmiom cnm yaaaa :26:

adım sayar ilk senden duyuyom julim:KK31:

ben hiç görmedim o bölümü :44:bi ara bende bakayım yarına kadar çıkamam ama:90:neler yaptın bakalım locam nasılsın

o bölüme giren daha çıkamıyo zaten :KK60:merak ediyor insan son durum ne diye:KK9:yarın bakarsın:KK34:iyiyim bende canım şimdi gündüz ağrımıştı başım ilaç içmiştim yatmıştım geçmemişti şimdi geçti:21:

iyi olmuş locam geçmiş olsun dikkat et kendine.benimde bir saattir midem yanıyo kızlar akşam canım patetez kızartması çekti yaptım yedim ondan mı acaba ama her yiyişimde olmuyor bu durum:26: birde öğlen kahvaltı yapmıştım okadar :44:

Benimde mekik çekmem gerek:KK53:Ama alete gerek kalmıyor eşime diyorum otur bacaklarımın üstüne tamamdır öyle çekiyorum:KK60:[/QUOTE

bende anneme diyodum skopcam :KK60:ama kadın bıktı en sonunda senin mekiğinlemi uğraşıcaz hergün diyo bende alındım oturtmuyom artık bacaklarıma:63:

iyi olmuş locam geçmiş olsun dikkat et kendine.benimde bir saattir midem yanıyo kızlar akşam canım patetez kızartması çekti yaptım yedim ondan mı acaba ama her yiyişimde olmuyor bu durum:26: birde öğlen kahvaltı yapmıştım okadar :44:

Yok canım patatesten neden olsun üşütmüş olabilirsin mekikten olmasın:KK9:

Benimde mekik çekmem gerek:KK53:Ama alete gerek kalmıyor eşime diyorum otur bacaklarımın üstüne tamamdır öyle çekiyorum:KK60:[/QUOTE

bende anneme diyodum skopcam :KK60:ama kadın bıktı en sonunda senin mekiğinlemi uğraşıcaz hergün diyo bende alındım oturtmuyom artık bacaklarıma:63:

:KK60::KK60:Sende evlen,nce eşini oturttur o sıkılmaz:KK23::KK9:

ya benimde patates yiyince boğazımdan zor geçiyor:KK1:her seferinde olur niye bilmiyorum canım sen mide yanması için 2 yudum süt iç iyi geliyo:KK34:ama fazla değil 2 yudum sonra bi daha yanarsa bi daha 2 yudum

X