LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ay loca ne güzel sen minyonsun o zamaaaannn :lepi:

evet minyonum 1.50 boy ama yüzüm çok minyon.
sarissa ben sohbet bölümünü görmüştüm ama girmemiştim niye girmedim bende bilmiyorum.kaydirigubbakcemile3

canım yarın ben yeni konu açayım bari zayıflıyoruz topumuz hep bir elden diye hahahahaha

konu açın da ben de katılayım
göbek var bende de
sinir oluyorum lmaz: ama sadece sinir olduğumla kalıyorum
faaliyet yok bilmiyorumkismile

evet minyonum 1.50 boy ama yüzüm çok minyon.
sarissa ben sohbet bölümünü görmüştüm ama girmemiştim niye girmedim bende bilmiyorum.kaydirigubbakcemile3

valla hiç haberim olmamış benim
saf mıyım neyim :uhm: mirmirmirmir

hem de ne ekşın delikafadulden
ben de diyetisyene gitmiştim geçen ay 68 olmam lazımmış ama kadın boyumu 1.74 ölçtü :1shok: yani benim 65 olmam lazım gibi kaydirigubbakcemile3
off 22 kg akannehir

öfff 22 kilo nasıl verilir ama gençken zayıflamak kolay elimizi çabuk tutmamız lazım.
sarissa bendede göbek var faaliyet yok

öfff 22 kilo nasıl verilir ama gençken zayıflamak kolay elimizi çabuk tutmamız lazım.
sarissa bendede göbek var faaliyet yok

bir zamanlar sadece 15 kilocuktu benneyaptımki
geçen sene ben zayıflama yarışmalarına katılmıştım,takımlar vardı.ama sonra pek uğrayamam diye ayrıldım.eskisi gibi hevesim kalmamıştı.
bak diyet günlükleri filan varmış,orda bir başlık açalım yeliz,hepimiz topumuz zayıflayalım

ben de kaç ay sonra keşfetmiştim,üstte bu kk blog,resimler-albümler filan olan çubuktaydı.
girişi çok ilgi çekici birşey değildi yani.

yok kız saflıkla ilgisi yok dikkatini çekmemiş

ana sayfadaysa görme imkanım zaten olmamıştır
ana sayfasına hiç bakmıyorum
sık kullanılanlardan sadece foruma giriyorum
belki onun için görmemişimdir

başlık açalım bakalım hepimiz geliriz katılırız birbirimizi gaza getirelim de zayıflayalım kaydirigubbakcemile2

diyetten çok hareket lazım aslında
her gün spor yapmaya karar veriyorum ama uygulamıyorum

ana sayfadaysa görme imkanım zaten olmamıştır
ana sayfasına hiç bakmıyorum
sık kullanılanlardan sadece foruma giriyorum
belki onun için görmemişimdir

sarissa bende direk foruma tıklarım ama görmüştüm.

o zaman size çok güzel bi haberim var...

domination belki sen farkederdin bunu ama sanırım resimlerde belli olmuyor. erkek arkadaşım sporcu benim. vücut geliştirme ve fitness. yağ yakma konusunda tam bir uzman diyebilirim kaydirigubbakcemile2

ondan çok şey öğrendim. hakikaten bunları birbirimizle paylaşırsakk sanırım daha iyi yol kat ederiz..

yağ yakmanın çok yöntemi var şöyle sakin kafayla bi ara hepsini anlatırım. ama bizim tek dezavantajımız bayan olmamız. österojen hormonu vücutta yağı stokta tutar. erkekler bize nazaran ondan daha kolay kilo veririr. testesteron mevcut yağı bizlere göre daha az sporla kasa çevirir..

göbeği eritmek için diyet kesinlikle şart. en başta ekmeği derhal kesip şekeri bırakmak şartlmaz:

tamam yarın bu işe el atıyorum kuzum kaydirigubbakcemile3

yeliz başlığı sen aç o zaman sporcu arkadaşın söyler sende yazarsın hepsini bi başlık altında toplarız.yerimseniben

canım alışana kadar öyle oluyor ama daha sonra vücudun istiyor..

ve size bi gerçekten bahsedeyim...

beyin birşeyi 21 defa yaptığında bunu kural olarak algılar. yani 21 gün düzenli yapılan spordan sonra vücudunuz bunu her zaman ister hale gelicek. ve kendiliğinizden koşa koşa gideceksiniz..

ben de ilk zamanlar öyle olmuştum. şimdi bi gün gitmesem duramıyorumkaydirigubbakcemile5

ben çok az ekmek yerim zaten
hiç yesem de doyuyorum
şekeri de çok azalttım, hatta bıraktım diyebilirim
çayı ya da kahveyi boş içiyorsam şeker arıyorum sadece
ama yanında tatlı ya da tuzlu bir şey yiyorsam sorun olmuyor

yeliz başlığı sen aç o zaman sporcu arkadaşın söyler sende yazarsın hepsini bi başlık altında toplarız.yerimseniben

zaten çoğunu biliyorum. bende zayıflamaya çalıştığım için zaten çoğunu bana öğretti.

bilmediklerimiz de olursa ben ona sorup yazarım :teytey:

canım doğum yaptın mı?_

ben de :1ninca:
kas yapmayalım işte,yani fazla kas yapmayalım kaydirigubbakcemile3
ekmeği kestim zaten günde en fazla 5 dilim kepek ekmek yiyorum,o da en fazla yani boshayallersmile
abur cuburu,özellikle dondurmayı bırakabilirsem,bir de porsiyonlarımı küçültebilirsem,bir de spora başlarsam,tamamdır :lepi:
tamam yarın bu işe el atıyorum kuzum kaydirigubbakcemile3

tamam anlaştık kızlar :lepi:
sivilcelerden sonra kilo sorunumuza da çözümlerini bekliyorz delikafadulden
hadi bu sefer başaralım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…