LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

canım doğum yaptın mı?_

en sinir bozucusu da o ya canım zaten
doğum yapmadığım halde göbeğim var
doğum yapsam ne hale geleceğim bilmiyorum :bbo:

benim boyum 1.75 kilom da 65 normal yani
ama ggöbek fırlıyor
evlenmeden önce ne güzel 55 kiloydum
göbek möbek yoktu senağlama

arkadaşlar kepek ekmeğini kesinlikle önermiyorum. çünkü vücuttaki demir emilimini çok ciddi oranda düşürüyor. onun yerine çavdar ekmeği kullanın. zaten demir eksikliğinden dudağınızda dilinizde ağız içlerinizde yaralar oluşur. ve dalgınlık dikkatsizlik durumlarından da anlarsınız demir eksikliğiniz olduğunu CADIARZU

bende ekmek yememe ama ekmek yemeyince canım hamurlu şeyler istiyo benim bilmiyorumkismilemakarna gibi siyah çay içmem hiç bi tek yeşilçay severim :lepida şekersiz günde 1 büyük kupa tatlı severim ama kahvaltıda reçel,çikolatayı ayda yılda yerim sence ben kolay zayıflarmıyım.bilmiyorumkismile:uhm:

ay canım benim kıyamam... o zaman mekik çekmekten başka çaren yok. bende hiç göbek olmadı. basen var tam tersi. ama çok nadiren hafif şişkinliğim olduğunda yarım mekik çekiyorum... ve baya bi faydasını gördüm.

tam mekik çekmiyorum çünkü belimde sorun var. şişme yapıyo belim.akannehir

yeliz benim dudağımda uçuk ağzımda yara eksik olmuyo yalnız bekarken hiç çıkmazdı evlenince maşallah arttı yani demek ondan haaa

geçen hafta mekik çekmeye çalıştım ama beceremedim ben yaa
uzun süredir hiç o tarz hareketler yapmadığım içindir herhalde değil mi? kaydirigubbakcemile2
bazen evin içinde ip atlıyorum ama sempatiksalakcinni çocuk gşbş hoşuma gidiyor

benim kilom bu yaşta 87 -tatlicadiarzu-
hatta 2 sene önce 92ye kadar çıkmıştı. yasakkelime
hayatımın hiçbir döneminde zayıf olmadım :çok üzgünüm:

bilmiyordum bunu :1shok:
o zaman yarın çavdar ekmeği alayım.

canım benim bünye meselesi bu. daha doğrusu metabolizmayla ilgili. kimisinin metabolizması çok hızlı oluyo yer yer kilo almaz. kimininde çok yavaş su içse yarar...

o yüzden yöntemli denemek lazım. ama her ne denersen dene spor kesinlikle şartt

canım benim ama bu senin yapın sonuçta yapabilecek bir şey yok
belki de aileden geliyordur

sanırım kepek ekmeği diye satılan ekmekler de zaten kepek ekmeği değilmiş
kakao katıyorlarmış.
ama çavdar ekmeğini her yerde bulmak zor işte

bide bende basenliyim ve göbekli,benimki bölgesel kilo ve metabolizmam hızlı değil ohaoldumsmile
yeliz sen şimdiye kadar nerelerdeydin ya boshayallersmile

buna katılıyorum... bende hiç göbek olmadı hayatım boyunca. ancak hafif ayvacık en fazla...

belim incecikk... ama gel gelelim basen 76 Ford

Ailede böyle birşey yok.yani şimdi şişmanız ama genetik değil.sempatiksalakcinni
Bir sağlık sorunum filan da yok.Oburum sadece ve spor yapmıyorum malesef akannehir
Çocukken aslında 7-8 yaşına kadar çok zayıfmışım.daha sonra şişman değil,iriydim aslında,boyum filan uzundu diğerlerine göre doğal olarak da kilom fazlaydı.
Bilmiyorum hata hep bende çıkıyor yani -tatlicadiarzu-

domination şu komşu çığlıklı konu vardıya bi oku konu sahibi gelmiş yapmış yorum.

ama yöneticinin o çığlıklı komşu olması kötü :roflol::roflol: lafa bak çığlıklı komşu kaydirigubbakcemile3

bence bu daha iyi
genetik değilse zayıflayabilme ihtimalin daha yüksek :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…