LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ben de yeni üyeyim. ama benim üye olmamdaki amaç yardım etmekti. daha doğrusu siteyi hep okurdum. hatta bişe araştırırken araştırdığım şeyin adını yazıp kadınlar kulübü yazıyodum yanına forumlarda mutlaka kullanan olmuştur diye. sonra farkettim ki sivilce olayından çok kişi muzdarip..:sinifsinif: ben kurtuldum çok şükür. gireyim bari bi konu açp herkese anlatayım dedim. bir nevi minnet borcukaydirigubbakcemile3

bakalım işallah bi faydamız dokunurropuyorumnanaktan

iyi ki geldin boshayallersmile opuyorumnanaktan

Yarın pazartesi ben diyete başlıyorum cokacimcoook
Umarım salı günü bırakmam :roflol:
Hadi hayırlısı boshayallersmile

kuzum en güzel diyett şekeri ve ekmeği kesmek en azından azaltmak.. ve sıkı bir sporr...

ben bu şekilde 3 ayda 8 kilo verdim. ve portakal kabuğu gibi olan bacaklarım şimdi taş gibi ve tek selülit yok sositososito

yeliz dokunur canım hepimiz tecrübelerimizi paylaşıyoruz burda her konuda
domination şimdiye kadar kaç kez diyet yapmaya karar verdin kaydirigubbakcemile3ve bıraktın diyeyim

hmm hiç gitmedim oraya. karamürselde okudum. değirmen dereyi biliyorum. izmit merkezi biliyorum. karamürselin heryerini biliyorum. yalova falan..

ama ne bileyim içimi acıtıyor oralar artık benim.. yalnız yaşamak zordu.. belkide ondandır bilemicemmbilmiyorumkismile

ben sevemedim izmiti :sinifsinif:gölcük güzel bi karamürsele hiç gitmedim,değirmendereyide bilmiyorum.bilmiyorumkismile

kuzum en güzel diyett şekeri ve ekmeği kesmek en azından azaltmak.. ve sıkı bir sporr...

ben bu şekilde 3 ayda 8 kilo verdim. ve portakal kabuğu gibi olan bacaklarım şimdi taş gibi ve tek selülit yok sositososito
ben 4 sene önce 1 ayda 7 kg vermiştim guclubacismile
yeniden motive olsam ortalığı kasıp kavururum ama,bakalım bu sefer inşallah :Saruboceq:
yeliz dokunur canım hepimiz tecrübelerimizi paylaşıyoruz burda her konuda
domination şimdiye kadar kaç kez diyet yapmaya karar verdin kaydirigubbakcemile3ve bıraktın diyeyim

5 yıldır devamlı diyet çabası içerisindeyim,adam gibi uyguladığım zamanı toplasan 3 ay etmez :roflol:

ben de şimdi ne kadar iyi yaptığımı anladım opuyorumnanaktan

sohpetler gerçekten çok güzellkaydirigubbakcemile3

geçen sene sohbet bölümümüz vardı,gülme krizine girerdim her gece ya erkekler filan geliyordu arada lezbiyenler,hatta biseksüel biri gelmişti :roflol:
şimdi sohbet kapandı ama acısını böyle çıkarıyoruz -tatlicadiarzu-

:1shok:süpermiş bi de biz verebilsek boshayallersmile
aslında gerçekten istesek yaparızda demekki yeterince istemiyoruz.

ben sevemedim izmiti :sinifsinif:gölcük güzel bi karamürsele hiç gitmedim,değirmendereyide bilmiyorum.bilmiyorumkismile

önceden nerede yaşıyordun bilmiyorum ama ben İZMİRliyim ve kocaeli bana çok kasvetli geldi. hele eylülde bi başlıyor bidaha mayısa nisan sonuna kadar güneş görmek çok zor..

denizini hiç sevemedim. gerçi diceksinki izmirinki çok mu güzell o da körfez bu da körfez.. ama ne bileyim işte çok boğucu geliyordu bana alışamadım bi türlü bende...

ama sen alışmalısın.. benim geri dönüşüm vardı tabi belkide ondan alışmaya zorlamadım kendimi... ama senin yeni bi hayatın kurulu o yerin üstüne... işallah sever ve mutlu olursun canımopuyorumnanaktan

geçen sene sohbet bölümümüz vardı,gülme krizine girerdim her gece ya erkekler filan geliyordu arada lezbiyenler,hatta biseksüel biri gelmişti :roflol:

ay inanamıyorum çok şey kaçırmışım hahahaha:KK1:

:1shok:süpermiş bi de biz verebilsek boshayallersmile
aslında gerçekten istesek yaparızda demekki yeterince istemiyoruz.

vala bana kalsa ben de veremezdim. ama yine erkek arkadaşım sayesinde oldu. o zaten sporcu olduğu için.. onun motiveleriyle başardım aslında yine.

yoksa ben de severek başlamamıştım.. ama şimdi duramıyorum illa çıkıcam hergün spora bünye istiyosempatiksalakcinni

ben o sohbet bölümüne hiç girmedim bilmiyorumkismileama çok ekşınlıymış be -tatlicadiarzu-
domination ben 55 kiloyum yani en son öyleydi 47 olmam lazımmış beden kitle endeksine göre öyle

ay inanamıyorum çok şey kaçırmışım hahahaha:KK1:

o biseksüel çok komikti ama :roflol: ben dedektif gibi atlamıştım hemen,ben de biseksüelim dedim kanka olduk adamla sırnaşık şey
sonra banlattırdık,tekrar üye olmuştu yeniden filan.

sonra biri geldi,çocuk 14 yaşında erkek,ojeye filan ilgi duyuyor,bilmiyorum bizi kafaya mı aldı -tatlicadiarzu- ben de kendimi böyle onun yaşlarında kızı olan,evli bir kadın gibi göstermiştim,yardım istiyordu bizden kurtulmak için :roflol:

ne günlerdi be :roflol:

ben o sohbet bölümüne hiç girmedim bilmiyorumkismileama çok ekşınlıymış be -tatlicadiarzu-
domination ben 55 kiloyum yani en son öyleydi 47 olmam lazımmış beden kitle endeksine göre öyle

ay loca ne güzel sen minyonsun o zamaaaannn :lepi:

e ben yaklaşık iki yıldır üyeyim ama sohbet bölümünü görmedim

hem de ne ekşın delikafadulden
ben de diyetisyene gitmiştim geçen ay 68 olmam lazımmış ama kadın boyumu 1.74 ölçtü :1shok: yani benim 65 olmam lazım gibi kaydirigubbakcemile3
off 22 kg akannehir

önceden nerede yaşıyordun bilmiyorum ama ben İZMİRliyim ve kocaeli bana çok kasvetli geldi. hele eylülde bi başlıyor bidaha mayısa nisan sonuna kadar güneş görmek çok zor..

denizini hiç sevemedim. gerçi diceksinki izmirinki çok mu güzell o da körfez bu da körfez.. ama ne bileyim işte çok boğucu geliyordu bana alışamadım bi türlü bende...

ama sen alışmalısın.. benim geri dönüşüm vardı tabi belkide ondan alışmaya zorlamadım kendimi... ama senin yeni bi hayatın kurulu o yerin üstüne... işallah sever ve mutlu olursun canımopuyorumnanaktan

ankaradan geldim izmite canım büyük şehirden küçük şehire gelmek zor oldu benim için bide havası çok farklı kasvetli havası evet dediğin doğru güneş yok hep yağmur yağıyo denizine girilmiyo zaten çok pis bitek kefken diye bi yer var orası temiz ama orda denize girmek yasak çünkü dalgalar birden geliyomuş boğulma tehliklesi var kaç kişi boğuldu ama dinleyen yok tabi ama pek alışamadım iyi dileklerin için sağol Şeniz

hem de ne ekşın delikafadulden
ben de diyetisyene gitmiştim geçen ay 68 olmam lazımmış ama kadın boyumu 1.74 ölçtü :1shok: yani benim 65 olmam lazım gibi kaydirigubbakcemile3
off 22 kg akannehir

canım yarın ben yeni konu açayım bari zayıflıyoruz topumuz hep bir elden diye hahahahaha:KK1:

ankaradan geldim izmite canım büyük şehirden küçük şehire gelmek zor oldu benim için bide havası çok farklı kasvetli havası evet dediğin doğru güneş yok hep yağmur yağıyo denizine girilmiyo zaten çok pis bitek kefken diye bi yer var orası temiz ama orda denize girmek yasak çünkü dalgalar birden geliyomuş boğulma tehliklesi var kaç kişi boğuldu ama dinleyen yok tabi ama pek alışamadım iyi dileklerin için sağol Şeniz

canım benim yaa seni en iyi ben anlarım :sinifsinif:

X