LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Böylelerinin mesaj sayısı maksimum 5'i bulur,
o da cevap yetiştirmeye çalışırlar biraz sonra geldikleri gibi giderler.

Neyse bakalım,size iyi muhabbetler.
Sataşma olursa bir ıslık yetersempatiksalakcinni

yok daha yapmam yorum söyleyeceğimi söyledim.kaydirigubbakcemile3
yeliz_kk hoşgeldin tatlım.a.s.

hoşbuldum canım aranıza yeni katıldım.. konuyu anlamaya çalıştım biraz. sanırım arkadaşın kafası karışmış ondan söylenen herşeyi yanlış algılıyor olabilir.

bi de zaten konuyu açan yapılacak olan yorumu peşinen kabul eder sanırım:nazar:

bu nası ilişki bu nası çelişki şimdişakkıdı

sarissa :roflol::roflol:
yusufun annesi zaten konu sahibi yok :KK1:zaten merveee arkadaşımızda yazmış şimdi bu konu sahte diye ve locanın yorumlarına güvenirim diye.sağolsun +reple teşekkür ettim kendisine.

yusufun annesi şimdi baktım kocaelindeymişsin bende izmitteyim opuyorumnanaktan

bu da yeni moda oldu
beklediği yanıtı alamayan hemen saldırıya geçip çemkirmeye başlıyor.
pardon kaba bir tabir oldu kaydirigubbakcemile3
aa çok ayıp hiç yakıştıramadım çemkirmek de nedir sempatiksalakcinni
:roflol:
Böylelerinin mesaj sayısı maksimum 5'i bulur,
o da cevap yetiştirmeye çalışırlar biraz sonra geldikleri gibi giderler.

Neyse bakalım,size iyi muhabbetler.
Sataşma olursa bir ıslık yetersempatiksalakcinni
evet haklısın zaten derdi olanlar hep siteyi takip edenler,dertlerini paylşamak için üye olanlar kaydirigubbakcemile3
çok moda oldu bu aralar
ekşın durumunda hemen haber veririz merak etme aklinialirimsmile

hoşbuldum canım aranıza yeni katıldım.. konuyu anlamaya çalıştım biraz. sanırım arkadaşın kafası karışmış ondan söylenen herşeyi yanlış algılıyor olabilir.

bi de zaten konuyu açan yapılacak olan yorumu peşinen kabul eder sanırım:nazar:

bu nası ilişki bu nası çelişki şimdişakkıdı

evet istedikleri cevabı alamayınca "çemkiriyorlar" :roflol:
ay çok kabayız -tatlicadiarzu-

aa çok ayıp hiç yakıştıramadım çemkirmek de nedir sempatiksalakcinni
:roflol:

evet haklısın zaten derdi olanlar hep siteyi takip edenler,dertlerini paylşamak için üye olanlar kaydirigubbakcemile3
çok moda oldu bu aralar
ekşın durumunda hemen haber veririz merak etme aklinialirimsmile

kendimi çok garip hissettim şimdi :KK1:

aslında mesaj sayısı belirli bir sayıya ulaşana kadar konu açmak yasak olsa daha iyi olacak sanırım

çok kabayız kızlar çok hele ben en kabayım aranızda kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
yeliz kk niye garip hissettin canım hissetme

kendimi çok garip hissettim şimdi :KK1:
niye ki kaydirigubbakcemile3
aslında mesaj sayısı belirli bir sayıya ulaşana kadar konu açmak yasak olsa daha iyi olacak sanırım

o da çözüm değil ki.
ben kaç defa gördüm mesaj sayısını artırmak için alakasız konulara" paylaşım için teşekkürler" yazanları. derdim var bölümündeki konuya teşekkür ediyor düşünsene -tatlicadiarzu-

çok kabayız kızlar çok hele ben en kabayım aranızda kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
yeliz kk niye garip hissettin canım hissetme

ben de yeni üyeyim. ama benim üye olmamdaki amaç yardım etmekti. daha doğrusu siteyi hep okurdum. hatta bişe araştırırken araştırdığım şeyin adını yazıp kadınlar kulübü yazıyodum yanına forumlarda mutlaka kullanan olmuştur diye. sonra farkettim ki sivilce olayından çok kişi muzdarip..:sinifsinif: ben kurtuldum çok şükür. gireyim bari bi konu açp herkese anlatayım dedim. bir nevi minnet borcukaydirigubbakcemile3

bakalım işallah bi faydamız dokunurropuyorumnanaktan

Yarın pazartesi ben diyete başlıyorum cokacimcoook
Umarım salı günü bırakmam :roflol:
Hadi hayırlısı boshayallersmile

aslında buna çözüm getirmek lazım ya böyle olmuyor yani dert bölümüne başlık açanlar hep yeni üye.sempatiksalakcinniCADIARZUamma kesin çözüm lazım da ne işte

ben izmit bekirpaşa canım

hmm hiç gitmedim oraya. karamürselde okudum. değirmen dereyi biliyorum. izmit merkezi biliyorum. karamürselin heryerini biliyorum. yalova falan..

ama ne bileyim içimi acıtıyor oralar artık benim.. yalnız yaşamak zordu.. belkide ondandır bilemicemmbilmiyorumkismile

X