LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Selam şekerler...
aha günün yıldızımım gelldii aklinialirimsmile
seni alnından öpüyorum sarissam Şeniz na karma eğitim konusunda yazdıkların beni bitirdi :lepi:
işte bu be süprizzzzz günlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum :içelim: süper yazmışsın vereliniortak

sağol seninde etsin de nerelerdesin sen bakiyim.:mymeka:

ekşın henüz bulamadım

bak merak ettim şimdi
affet beni locam hocam :çok üzgünüm: her zaman her yere yetişemiyorum malum adım topaya çıktı :roflol:
sen gelince bu topik aldı başını gitti :hooray: baktım yetişemiyorum müsait bir zamanda gelip hatim edim dedim aklinialirimsmile
ben bu meldoşun buluşmalara katıldığını öğrendim, bunu duyunca niko durur mu hemen araştırdım ve buldummmmm :hooray: süprizzzzz

Selam şekerler...
slm hihoyyyt
Allah canını almasın aklinialirimsmile :roflol::roflol: sen ona aldanma dattlumm aklinialirimsmile
ben göreceğimi gördüm gözlerin yeter :jeyyar:
sağol seninde etsin de nerelerdesin sen bakiyim.:mymeka:

ekşın henüz bulamadım

bak merak ettim şimdi
bende seni merak ettim ama gül yüzünü göstermedin CADIARZU

son noktayı sarrissa mı koydu sengözlerimebaksanab

Sağ ol şekerim. Ben de senin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. vereliniortak
Hepsini tek tek okudum.
Buraya hiç uğramıyorsun diye kızmıştım ama geçti şimdi kızgınlığım opuyorumnanaktan

sarissa şimdi gördüm yazdıklarını süperdi :hooray:rep veremedim
meldam nerde kız buluşma foton göremedim

o resimden sonra çok değiştim -tatlicadiarzu-

nikoncan bi daha olmasın :umursamaz:
affet beni locam söz senağlama geberme emi :jeyyar: :roflol:elimde olsa gelmem mi Çok üzgünüm çoook neyse hocaya aman locaya itiraz yok sempatiksalakcinni Şeniz
slm hihoyyyt

ben göreceğimi gördüm gözlerin yeter :jeyyar:

bende seni merak ettim ama gül yüzünü göstermedin CADIARZU

son noktayı sarrissa mı koydu sengözlerimebaksanab
son nokta olsa iyi olur, son noktadan ziyade olması gereken bu, buna göre cevaplar olmalı, radikalliğin kavganın kime faydası var boshayallersmile
Sağ ol şekerim. Ben de senin yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. vereliniortak
Hepsini tek tek okudum.
Buraya hiç uğramıyorsun diye kızmıştım ama geçti şimdi kızgınlığım opuyorumnanaktan
eyvah senağlama sen de mi sarissam senağlama kaydirigubbakcemile3 kızma öğretmenim aklinialirimsmile her zaman gelemiyorum ama seviyorum bu topiği boshayallersmile ne zaman gelsem sağolasınız hep rahat hissettim sayenizde Şeniz
inan kendimde en çok şükrettiğim şey ruhumdaki demokrasi biliyor musun boshayallersmile
neyse uzatmıyım ciddi ve de geyik çizgimden kayıcam gene :mymeka:sempatiksalakcinni
tabire bak "ruhumdaki demokrasi" sempatiksalakcinni neyse anladın sen onu sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…