LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

tartışıyom dominom kop gel.. şaka maka madamX in topiği pek ekşınlı bayanssulusmile

evet aslı yaa çalışanlar için zor mafoldumben

selamlar aslı bize gün biraz geç ayıyo kaydirigubbakcemile3

tartışıyom dominom kop gel.. şaka maka madamX in topiği pek ekşınlı bayanssulusmile

evet aslı yaa çalışanlar için zor mafoldumben

İnan çok şaşırdım,seni tanımıyorum ama konumu neden açtığımı imalı bir şekilde anlatmışsın.Amacım ne olabilirki sadece kadınlar olarak ciddi konulardada fikir alış verişi yapabilmek ve aydınlanmak,aydınlatmak.Sadece geyik ve hamilemiyim,iç dudaklarım sarkık,aşkım benimle ilgilenmiyor gibi konular mı olmasını istiyorsunuz?Eğer öyleyse siz o konulara yönlenin lütfen,ama beni çok şaşırttınız(

anlamayanlar madamx in konusu var eğitim şart bölümünde orayı okurlarsa açıklığa kavuşur.

anlamayanlar madamx in konusu var eğitim şart bölümünde orayı okurlarsa açıklığa kavuşur.

o konuya ben birkaç gün önce yorumumu yaptım konu kapanır yakında
sitede din,siyaset protesto yeri olmayınca olmadık konularda tartışma çıkıyor :dilcikar:
herkesin fikri kendine göre
geçmişi yarısına kadar okudum kıyamet kopacakmış eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
panik atağım var benim :1ninca:

oraya takılma kuzum yok kıyamet falan uydurmasyon şeyler :teselli:demidame üye erkek diye şüphelendik bi bak diye oku demiştim.

:roflol::roflol:yok değil :roflol:niye bi erkek sohbet bölümüne gelirki:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…