LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

beni tanımaz melda sen nick değiş o zaman en başta kendi adımızı koymamamız gerekir aslında

bende zor yaptım avatar ama kk ye koymam resim filan tanıdık var deşifre olmayalım.:hulya:

İnan çok şaşırdım,seni tanımıyorum ama konumu neden açtığımı imalı bir şekilde anlatmışsın.Amacım ne olabilirki sadece kadınlar olarak ciddi konulardada fikir alış verişi yapabilmek ve aydınlanmak,aydınlatmak.Sadece geyik ve hamilemiyim,iç dudaklarım sarkık,aşkım benimle ilgilenmiyor gibi konular mı olmasını istiyorsunuz?Eğer öyleyse siz o konulara yönlenin lütfen,ama beni çok şaşırttınız:KK43:(

Konuyu açmadan önceki gün ya da aynı gün "öneriler" kısmında gerekli cevap verildi zaten. KK' da siyasi içerikli konu YASAK!!!
Nimet Çubukçu bir siyasetçi. Dolayısıyla onunla ilgili herşey yasak. Ki bu bir magazin haberi bile olabilir. Haber içerikleri konusunda eminim ki sizden daha bilgiliyimdir. Neyin siyasi neyin dini olabileceğini çok iyi biliyorum. O yüzden bu konunun boyutunu da tartışmayacağım sizinle.

Siz bütün bu uyarılara rağmen bu konuyu açarsanız, bile bile lades derseniz eğer ben de size o yorumu yaparım. Bu konuyu açtıktan sonra yok şunu yapmayın yok bunu yapmayın diyemezsiniz çünkü konunun gidişatı bellidir.

Her neyse benim ne tarz konularda bulunduğum sizi ilgilendirmez. Bütün gün beni takip etmediğinize göre nerelerde dolaştığımı da bilemezsiniz. Her girdiği bölümde mesaj yazmak zorunda değilim mesaj takibi de yapamazsınız.

Bütün bunları yazma amacım sizinle daha fazla tartışmamak. Bu konuyu bir de buraya sıçratmak istemiyorum. Bu konuda yazdığım son mesaj.

oraya takılma kuzum yok kıyamet falan uydurmasyon şeyler :teselli:demidame üye erkek diye şüphelendik bi bak diye oku demiştim.

yahuu bi yorum yaptım bayanlar kelimesini tırnak içine aldımmm erkek ilan edildimmm:kedi:
bende bi bayanım yaaaaa:gitme:

meldam bu avatarını nerden buldun komik avatarın kaydirigubbakcemile3

X