LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

günün sözü nikodan geldi buyrunnnnnnnnn
ruhumdaki demokrasi sengözlerimebaksanab

affet beni locam söz senağlama geberme emi :jeyyar: :roflol:elimde olsa gelmem mi Çok üzgünüm çoook neyse hocaya aman locaya itiraz yok sempatiksalakcinni Şeniz

son nokta olsa iyi olur, son noktadan ziyade olması gereken bu, buna göre cevaplar olmalı, radikalliğin kavganın kime faydası var boshayallersmile

eyvah senağlama sen de mi sarissam senağlama kaydirigubbakcemile3 kızma öğretmenim aklinialirimsmile her zaman gelemiyorum ama seviyorum bu topiği boshayallersmile ne zaman gelsem sağolasınız hep rahat hissettim sayenizde Şeniz
inan kendimde en çok şükrettiğim şey ruhumdaki demokrasi biliyor musun boshayallersmile
neyse uzatmıyım ciddi ve de geyik çizgimden kayıcam gene :mymeka:sempatiksalakcinni
tabire bak "ruhumdaki demokrasi" sempatiksalakcinni neyse anladın sen onu sempatiksalakcinni

Önemli olan ruhta olması zaten :roflol:
Biliyorum meşgul hatunsun sen, topik tpik geziyorsun maşallah
Bize de ancak sıra geliyor işte.

aklinialirimsmileaklinialirimsmile
kız çocuklarına facebookta özenirimgüzel duruyorlar benimde öle pozum olsun dedim :roflol:

:KK1:
sen beni gençliğimde görecektin bayanssulusmile

Biz her zaman genciz bi kere :umursamaz:

Ben biraz çıkıyorum. Yine gelirim.

affet beni locam söz senağlama geberme emi :jeyyar: :roflol:elimde olsa gelmem mi Çok üzgünüm çoook neyse hocaya aman locaya itiraz yok sempatiksalakcinni Şeniz

son nokta olsa iyi olur, son noktadan ziyade olması gereken bu, buna göre cevaplar olmalı, radikalliğin kavganın kime faydası var boshayallersmile

eyvah senağlama sen de mi sarissam senağlama kaydirigubbakcemile3 kızma öğretmenim aklinialirimsmile her zaman gelemiyorum ama seviyorum bu topiği boshayallersmile ne zaman gelsem sağolasınız hep rahat hissettim sayenizde Şeniz
inan kendimde en çok şükrettiğim şey ruhumdaki demokrasi biliyor musun boshayallersmile
neyse uzatmıyım ciddi ve de geyik çizgimden kayıcam gene :mymeka:sempatiksalakcinni
tabire bak "ruhumdaki demokrasi" sempatiksalakcinni neyse anladın sen onu sempatiksalakcinni

tamam affettim seni opuyorumnanaktannikodan inciler ruhumdaki demokrasikaydirigubbakcemile3

sarissa şimdi gördüm yazdıklarını süperdi :hooray:rep veremedim
meldam nerde kız buluşma foton göremedim
değil mi :hooray: kaydirigubbakcemile5
o resimden sonra çok değiştim -tatlicadiarzu-
şarap gibi daha da güzelleştin di mi aklinialirimsmile
dayak geliyo ama :mymeka: sanki yıllar öncesinin fotosu:mymeka: 1 sene bile anca olmuştur :nazar:
bir resim yüklemeyi beceremedim :1shok:
bak şimdi:nazar:
senin o güzel foton var ya:nazar: onu birlikte aç ile paintten açacaksın
resim, uzat eğ, yata-dikey kısmını 90 veya 70 felan yap gözüm:nazar: çok küçülmediyse kayıt et bi daa yükle hadi meldoşum yerimseniben

günün sözü nikodan geldi buyrunnnnnnnnn
ruhumdaki demokrasi sengözlerimebaksanab
he işte öyle sempatiksalakcinni
Önemli olan ruhta olması zaten :roflol:
Biliyorum meşgul hatunsun sen, topik tpik geziyorsun maşallah
Bize de ancak sıra geliyor işte.
he işte öyle sempatiksalakcinni
tamam affettim seni opuyorumnanaktannikodan inciler ruhumdaki demokrasikaydirigubbakcemile3
sana da; he işte öyle sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol::roflol:

meldam ben de özeniyorum ya :roflol: bu yaşıma geldim hiç fotojenik değilim :roflol:
locam bana fotojenik olmayı öğretsene sempatiksalakcinni ama işi almadan önce bu konuda iyi misin bi resimlerini göreyim aklinialirimsmile sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol:
sarissam :a015:

değil mi :hooray: kaydirigubbakcemile5

şarap gibi daha da güzelleştin di mi aklinialirimsmile
dayak geliyo ama :mymeka: sanki yıllar öncesinin fotosu:mymeka: 1 sene bile anca olmuştur :nazar:

bak şimdi:nazar:
senin o güzel foton var ya:nazar: onu birlikte aç ile paintten açacaksın
resim, uzat eğ, yata-dikey kısmını 90 veya 70 felan yap gözüm:nazar: çok küçülmediyse kayıt et bi daa yükle hadi meldoşum yerimseniben

bir daha denerim-tatlicadiarzu-
bilgisayar çok kasılıyor :çok üzgünüm:

meldam ben de özeniyorum ya :roflol: bu yaşıma geldim hiç fotojenik değilim :roflol:
locam bana fotojenik olmayı öğretsene sempatiksalakcinni ama işi almadan önce bu konuda iyi misin bi resimlerini göreyim aklinialirimsmile sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol:
sarissam :a015:

nikon tamda adamına sordun yani hiç fotojenik değilimdir o yüzden 3 senedir foto çekmedim diyebilirim.evde bile kendi fotomu koymam hiç çerçevem yok yani :nazar:

loca msn de seni görenler varaklinialirimsmile o resmi ekle biz karar verelim
sarissa dan da bekliyorum
niko bebem senin başka fotolar varsa ekle yerimseniben

çok beğendim seni

meldam hiç foto eklemedimki ben buraya bilmiyorum msn den gösteriyim sana

Ben geldim tekrardan :eek:
her geldiğimde yaygara yapıyorum ben geldim diye :roflol:

Kim fotosunu ekledi,ben de merak ediyorum sizi aklinialirimsmile

nikon tamda adamına sordun yani hiç fotojenik değilimdir o yüzden 3 senedir foto çekmedim diyebilirim.evde bile kendi fotomu koymam hiç çerçevem yok yani :nazar:
sanki beni anlattın locam :nazar: :roflol:
loca msn de seni görenler varaklinialirimsmile o resmi ekle biz karar verelim
sarissa dan da bekliyorum
niko bebem senin başka fotolar varsa ekle yerimseniben

çok beğendim seni
estağfirullah canım :kedi: tek adamakıllı fotom o ne yazık ki :roflol::roflol:
meldam hiç foto eklemedimki ben buraya bilmiyorum msn den gösteriyim sana
ay ben niye msnde denk gelemedimm aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

X