LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Ben de kaydirigubbakcemile3 diyorum kesin sonuna doğru çok duygulanıp ağlıcım,çok duygusal birşeyler olur,ama yok,olmadı bilmiyorumkismile

Ben çocuğun sonlarına doğru babamı çok özledim diyerek ağladığı sahne vardı ya orda ağlmıştım ama bir iki damla şeklinde.

Hokkabaz'ın tamamını izlemeye tahammül edememiştim ben :umursamaz: diğeri de çok sevdiğim bir film değildir.

ayy evet yaa yayınlansa da izlesek.. o kavanoz dipli oğlan elveda rumelide de oynamıştı sanırım.. komedi için yaratılmış resmen.. mazhar alanson çok tatlıydı o filmde yaa... kaydirigubbakcemile5
aaa evet öyleydi değil mi kaydirigubbakcemile3 filimdeki oğlan daha şirin saf kaydirigubbakcemile3
hımmm olmaz sarissamla aynı fikirde olmazsam olmaz:umursamaz:
o zaman "ikinci bahar" dizisini çok sevmiştim keyifle izlemiştim de anlaşalım bilmiyorumkismile kaydirigubbakcemile3
Sohbete bak kıskanmadım hiiiç :umursamaz: :umursamaz:
ben de hiç kızkanmadım hiç :umursamaz: fisfisfis kaydirigubbakcemile3

hımmm olmaz sarissamla aynı fikirde olmazsam olmaz:umursamaz:
o zaman "ikinci bahar" dizisini çok sevmiştim keyifle izlemiştim de anlaşalım bilmiyorumkismile kaydirigubbakcemile3

Bak o olur işte :lepi:
Tek sorun o dizi yayınlanırken ben yurtta kalan zavallı bir öğrenciydim benneyaptımki
Hiçbir zaman tamamını izleyemedim. senağlama
Ama kesinlikle çok kaliteli bir diziydi. vereliniortak

Bak o olur işte :lepi:
Tek sorun o dizi yayınlanırken ben yurtta kalan zavallı bir öğrenciydim benneyaptımki
Hiçbir zaman tamamını izleyemedim. senağlama
Ama kesinlikle çok kaliteli bir diziydi. vereliniortak
oh be sositosositosositososito kaydirigubbakcemile3 bir ara yaz gelince veriyorlardı ah ne sıcak bir diziydi boshayallersmile

Evet Nikom çok güzel bir diziydi.
Ama benim gelmiş geçmiş en favori dizim Süper Baba'dır.

Evet Nikom çok güzel bir diziydi.
Ama benim gelmiş geçmiş en favori dizim Süper Baba'dır.
aaaa süper baba dedin beni can evimden vurdun sarissam
çok severim o diziyi ama bir ara her yaz tekrar tekrar vermişlerdi.
çalışırken her yaz süper baba izlemekten bıkmıştım :gitme:
ama zamanında çok güzeldi olumunekankayizsmile

İlahi Niko kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar n,iye izledin kız! Sanki silah zoruyla izletiyorlar.

İlahi Niko kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar n,iye izledin kız! Sanki silah zoruyla izletiyorlar.
ama napim o yıllar öyleydi, sezondaki dizilerin tekrarı verilmiyordu hatta akşamları yaz için dizi bile çekilmiyordu kaydirigubbakcemile3
ben de büroda canım sıkılıyor mecbur açardım yine onu ohaoldumsmile
ayy derdim Allahım nolur bu yaz süper babayı vermesinler, bi bakardım sezon dizileri programları tatile girmiş hop fiko eski sevgilisinin mahalleye geri gelmesine şaşırıyoohaoldumsmile süper baba dizisi baştan yine başlar

Ben geldim şekerlerimm aklinialirimsmile

ve yine bir domination klasiği; onları da izlemedim sempatiksalakcinni

Ben geldim şekerlerimm aklinialirimsmile
ve yine bir domination klasiği; onları da izlemedim sempatiksalakcinni
ve niko der ki; domination sen o zamanlar daha emekleyen bir bebeydin sempatiksalakcinni izlememen normal kaydirigubbakcemile3

ben geliyorum kimse yok şakkıdı
ben gidiyorum herkesçikler burda :1shok:nasıl iş anlamadım sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…