LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sitede de ban modası aldı başını yürüdü
kimse derdini de yazmıyor artık

tamam artııııık tatil bittiii,hadi gel locamboshayallersmile

sitede de ban modası aldı başını yürüdü
kimse derdini de yazmıyor artık

evet yaa.. farklı düşüncede misin hemen bannn!

her neyse ban'dan uzak günler diliyorum bizlere bayanssulusmile

tamam artııııık tatil bittiii,hadi gel locamboshayallersmile

evetttt..
loca gelll gelll gellllll zemuszemus

Locanın daha 2 haftası var...akannehir

evet yaa.. çok var dahaaa :gitme:

Deminden beri Aydasu'nun konusunu okuyorum. Çok üzüldüm :gitme:

okudum aydasunun durumunu çok üzücü
üzelmemek elde değil ama en güzel dönemleri zehir oluyor aileler yüzünden:mymeka: nişanlısıda pasif kalmış

Deminden beri Aydasu'nun konusunu okuyorum. Çok üzüldüm :gitme:

aynen sarissam ben de çok üzüldüm ona :gitme:

okudum aydasunun durumunu çok üzücü
üzelmemek elde değil ama en güzel dönemleri zehir oluyor aileler yüzünden:mymeka: nişanlısıda pasif kalmış

aydasunun ailesini çok tebrik ettim yanlız.. ne kadar da anlayışlılar.. yazık böyle insanlara..
o nişanlıyı da müzeye kaldırmak lazım.. başka kızlar da aydasu gibi olmasın diye..
bir insan nasıl bu kadar pasif kalabilir ya.. 9 sene az mı şartların elvermiş işte.. lmaz:

Evet, adam gerçekten pasifmiş. Şimdiye kadar çoktan kapıya dayanmış olması gerekirdi.

Kız öyle demiyor ama canım. Ben tanıyorum onu şimdi bir şey yapmaz, daha tam algılayamadı diyor.

Şu "Annem benden nefret ediyor" diye bir konu var. Ona baksana bi bana pek inandırıcı gelmedi. Bakalım sen ne düşüneceksin.

toz konduramıyor işte.. 9 yıllık ilişki sonuçta nasıl nefret etsin ki bir anda..

yorum da yaptım o konuya sanırım canım.. bişey daha yazcam da düşünüyorum.. çok hassas bir konu çünkü tartışmaya açık.. ban yemeyelim yok yere..

ben de inanmıyorum pek açıkcası.. ailesine toz konduramıyor.. çıkar kokusu yakında onun da..

bu arada alın size jinekolojiden bir ekşın

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...mli-bi-sorum-var-cvplarinizi-bekliyorumm.html

Ben de öyle oturuyodum bi bakıyım dedim kaydirigubbakcemile3
Niye sıkıntılısın canım? bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…