LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Ben de iyiyim canım
Gidiyorum, geliyorum kimse olmuyor. :umursamaz:
Herkes tatile mi gitti anlamadım ki :umursamaz:

Nikooo gördüm seni kaydirigubbakcemile2
:kedi:
Niko da böyle görünüp kayboluyor lmaz:

Koku filmini izledin mi Masal? Çok ilginç. Aslında romanı var da filmini izleyince artık okumak etkili olur mu bilmem.
yoklama yapıyorum locam gelirse pişpiklicem kim gelmedi diyekaydirigubbakcemile3
Amonra gacısı nirde buraya da uğramamış kankası da banlanmış zati sempatiksalakcinni fisfisfis mirmirmirmir
sen nasılsın sarissam ne zamandır kalp gönderemedik opuyorumnanaktan
loca olmayınca öksüz kaldı bu topik mafoldumben
masal naber beni tanıdın locam da aniden gitti bi fena oldum bari alıştıra alıştıra gitseydi ohaoldumsmile

Ben geldim :lepi:
Bugün de Babam ve Oğlum'u izledim.Çok güzeldi ama izleyen mutlaka ağlar filan derlerdi,ben ağlamadım.:1ninca:
loca tatilde
domino geliyo misafirden fırsat buldukça kaydirigubbakcemile3
kardelen meldam falan gündüzleri geliyor genelde..
ama sanırım tatile çıkan büyük bir çoğunluk varr..

Yok kız misafir gideli çok oldu laelaelaelaelae

Oleyy Niko burda :sm_cool:
Naber? aklinialirimsmile

domination valla o filmde bende ağlamadım ki çok ağlak bir hatunumdur ama ben ağlamayı beklerken bir baktım film bitti:)

domination valla o filmde bende ağlamadım ki çok ağlak bir hatunumdur ama ben ağlamayı beklerken bir baktım film bitti:)

Ben de kaydirigubbakcemile3 diyorum kesin sonuna doğru çok duygulanıp ağlıcım,çok duygusal birşeyler olur,ama yok,olmadı bilmiyorumkismile

ya bu film o kadar çok övdülerki yok şöyle ağladık yok böyle ağladık bende normal olarak beklentim fazla oldu ama beklentimin altında çıktı ama güzeldi ağlamadım ama:)
eyvaheyvah çok güzel ya izledinmi?

yok canım ya daha alamadım onu :ecrin_bebek:
ben film piyasasını biraz gerilerden takip ediyorum

bende geriden takip ediyorum merak etme:) benim iş yerindeki elemanlarla gittim yani onlar götürdü beni)::)

Benim sinemaya gitme gibi bi alışkanlığım yok daha doğrusu gidecek kimseyi bulamıyorum pek :sinifsinif:

benimde evde film alıp izleme alışkanlığım yok deli oluyorum yaaa o keyfi yapamadım:)

Oleyy Niko burda :sm_cool:
Naber? aklinialirimsmile
sobelenmişim Şeniz
senden naber sempatiksalakcinni aferim uslu uslu filimlerini izliyorsun bayanssulusmile
babam ve oğlum filminin o bölümünden etkilenmiştim ama bütünü hoşuma gitmedi, bidaha izlemem mirmirmirmir
benim tekrar tekrar izleyebileceğim ve en çok etkilendiğim türk filmi "hokkabaz" ve "komser şekspir"dir :lepi: hem ağlayıp hem de gülmiştüm her ikisinde de :içelim:

selamlar kk güzellerii a.s.
geç kaldım bugün..

seni tanımamak ne mümkünnn Şeniz evet yaa özledim vallaa gelsin artık :asigim:

merhaba arkadaşlar :) yeniyım bende :) umarım güzel paylaşımlar yaparız hep birlikte.

hoşgeldin şeker peri..

ağlamayı bekleyince ağlanmıyo valla.. kasıyo ya insan kendini..
bu arada hastane işin noldu zuzum ??

ben izledim çok dagüldüm valla.. "senden ötürü beyaa sempatiksalakcinni"

ben 3-4 kere izledim daha da izlerim kaydirigubbakcemile3
aynen yaa bende o fimleri çok beğenirim.. hem gül hem ağla.. 2si bir arada naniknanik
ama hokkabazı güzel yapan mazhar alansondu.. cem yılmazı beğenemiyorum filmlerde açıkcsı

evet aynen öyle süpersin :lepi: mazhar alanson ya nam-ı diğer Sait Tünaydın :lepi:
ne adamdı ya :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ben bir de o kavanoz dibi gözlüklü saf oğlan vardı ya ona bayılıyordum sırnaşık şey :roflol::roflol:
o ikisi filmi götürüyordu :roflol: ay canım çekti tvde yayınlansa da izlesek :dance:

ayy evet yaa yayınlansa da izlesek.. o kavanoz dipli oğlan elveda rumelide de oynamıştı sanırım.. komedi için yaratılmış resmen.. mazhar alanson çok tatlıydı o filmde yaa... kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…