LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

aaa evet öyleydi değil mi kaydirigubbakcemile3 filimdeki oğlan daha şirin saf kaydirigubbakcemile3

kavanoz dibi gözlüklü oğlannn çok tatlıydı ama cidden yaa.. cem yılmaz onlar sayesinde zarardan döndü delikafaduldendelikafadulden

hımmm olmaz sarissamla aynı fikirde olmazsam olmaz:umursamaz:
o zaman "ikinci bahar" dizisini çok sevmiştim keyifle izlemiştim de anlaşalım bilmiyorumkismile kaydirigubbakcemile3

ben de çok severdim ikinci baharı.. ee kadro harikaydı olsun ama o kadar değil miii zemuszemus

ben de hiç kızkanmadım hiç :umursamaz: fisfisfis kaydirigubbakcemile3

Evet Nikom çok güzel bir diziydi.
Ama benim gelmiş geçmiş en favori dizim Süper Baba'dır.

ben onu tekrarlarından izlemiştim canım ama çok kaliteliydi gerçekten.. izleyesim geldi bikaç bölüm..

ben geliyorum kimse yok şakkıdı
ben gidiyorum herkesçikler burda :1shok:nasıl iş anlamadım sempatiksalakcinni

burası gece kuşlarının ağırlıkta olduğu bir sohbet mekanı canımcım gel geceleri :KK3:

Kandiliniz kutlu olsun kızlar...

sağol sarissam senin de kutlu olsun kandilin opuyorumnanaktan

ve dominom alıntı yapmayı unutmuşum kuşum mafoldumben

evet yaa çok sıkıcı buralar.. hareket gerek bizlere :emir_bebek:

Masal saa taze dedikodu:)) Mavi gelmiş sonra gitmiş:))
Bir varmış, bir yokmuş.

Ettirmiş işte. Önce sitede kalmaya karar vermiş, sonra da kendi konusuna yazılanları okuyunca sildirmiş. Artık yok.

Ben geldim
Kandiliniz mübarek olsun kızlar a.s.
Mavi'den sıkıldım artık ya cidden baydı artık benneyaptımki

Masal saa taze dedikodu:)) Mavi gelmiş sonra gitmiş:))
Bir varmış, bir yokmuş.

vayyy beee... locam olcaktı burda da üzerine doktora tezi yazcaktık maviinin kaydirigubbakcemile5

İyiyim canım bende sitede dolaşıyodum..

Maviyi bende gördüm..Hani üyeliğini iptal ettiriyodu:sm_confused:

Ettirmiş işte. Önce sitede kalmaya karar vermiş, sonra da kendi konusuna yazılanları okuyunca sildirmiş. Artık yok.

Sildirmiş mi farkında değilim..

yani bence de yeter artık.. sanki biz bilmiyoruz onun bu sitede farklı kullanıcı isimleriyle dolaşabileceğini.. amann kızlarr kapatalım mavi konusunu bence.. anca sinir bozuyo işte,şimdi kalkar ban yeriz bunu konuştuk diye.. boş konular yüzünden güme gitmeyelim olumunekankayizsmile

X