ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

24 ekim menüm
Sabah / 2 haşlama yumurta + yeşillik + peynir + zeytin
Oglen / expresso yaninda 2 gofret
Akşam / su böreği kaç dilim yediğimi saymadım moralim çok bozuldu ama mideye inen indi artık :)
Kardeşimin sözü için yaptık annemle tam olarak 6 tepsi. 4 tepsi kız evine 2 tepsi eve yaptık pişince dayanamadım çok yorulmuştum...
1.5 lt su
Sarellam

24 ekim menu

Sabah ananaslı yeşil cay

12 de 1 yumurta 5 zeytin peynir2 dilim ekmek cay

Ada çayı

19 da döner dürüm yarım lavaşlı 1 bardak diyet kola

Ananaslı yeşil cay

Sarellam

Kizlar ben Lily:) spora başladım sonunda
Hayırlı olsun cnm işallah bende başlarım
Bu aralar hastayım dedim paylaşım yapmadım yine kilo almışım 3 kilo versem bile biraz motive olurum
Emziriyorum diye zorlanıyorum resmen tıkandım
Acaba limon soda karışımı yapsam geceleri sütümü etkiler mi ?

Canım bence böyle şeyler yapma sonuçta emziriyosun , günde 100 ip atla 15 mekik cek şimdilik , bende bugün benimle çok uğraştılar bı dilim pasta yemek zorunda kaldım

Canım bence böyle şeyler yapma sonuçta emziriyosun , günde 100 ip atla 15 mekik cek şimdilik , bende bugün benimle çok uğraştılar bı dilim pasta yemek zorunda kaldım
Benlede çok uğraşıyorlar süt veriyorsun tatlı ye şunu ye süt yapar verdiğimi alıcam dikkat et sende cnm çabuk verelim kiloları

Bi zarari olmaz sodanin limonun sütüne canim. Ama tansiyonun dusebilir. Dikkatli yap eger yapacaksan.

Nyx1 ben de yapmaya calisiyorum. Leslieyi gun icinde parca parca yapiyorum ama faydasi olacak mi boyle bilmem. Normal halimden daha hareketli olmaya calisiyorum bi de.
Kizlar ben Lily:) spora başladım sonunda
Bende yarın başlayabilirim spora ama bi ay kadar koşu bandımda yürüyüş yapabilirim 30-45 dk doktorun demesiyle de normal koşuma falan başlarım
2gündür çok dikkat ediyorum yediğime ve sonunda regl oldum tatlı krizi var ama tutayım artık kendimi sadece eşimden bitter istedim krize girmeden 2kare yerim sonra tatlıcıya yolluyorum adamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…