ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Buddyim sen pek dikkat etmiyor musun :KK43: 2 haftada 100 Gr gitmiş :KK43: spora basla benimle 💗
Bu ara bi istahim acik valla bi haftadir yememe ragmen iyi bence durum canim. Spor yapamiyorum. Kizim hic musade etmiyor. Surekli bacagima yapisiyor. Kendi kendine hic oyalanmayan bi cocuk malesef. Uyumuyor da bikac gundur.

İyiyim canim ben. Sen nasilsin?

Bunlar da ilginçmiş. Hani kahveye falan ekliyorlar ya. Veya sabah ac karna bi tatli kasigi yiyip uzerine iki bardak su icen var. Ben evde bulabilirsem yagimi kahveye koymaya baslamayi düşünüyorum.

Canim sicak dusa gir. İyice yumusar tutulan yerin. Sonra hemen viksi sür üzerine de tulbent falan bir sey sar. Ben cok faydasini goruyorum. İnsallah sana da iyi gelir. Eger kokusundan veya yapisindan rahatsiz olursan, gece surduysen sabah girersin dusa tekrar. Beni rahatsiz etmiyor yikamiyorum tekrar.
Teşekkürler cnm bilgilendirdiğin için uygularım tarifini bekliyordum cnm 👏🙏🥰

Bu hafta menü fazla paylaşamadım arkadaşlar işallah yarın başlarım çünkü rahatsızdır yemeğe dikkat etmiyordum ne olsa yiyordum :KK43: sabah tartıldım ama giremedim nete şimdi atıyorum arkadaşlar

Eklentiler

• 60C1DA96-6A98-41A3-BCDE-C7E04838C2BF.jpeg
    60C1DA96-6A98-41A3-BCDE-C7E04838C2BF.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu hafta menü fazla paylaşamadım arkadaşlar işallah yarın başlarım çünkü rahatsızdır yemeğe dikkat etmiyordum ne olsa yiyordum :KK43: sabah tartıldım ama giremedim nete şimdi atıyorum arkadaşlar
Senden kiloluyum 😂😂 sen yeni dogum yaptın çokta guzel kilon boy kaç canım

23 ekim menum

12 de ananaslı yeşil cay

13 de 1 yumurta domates salatalık 6 zeytin peynir 2 dilim ekmek

Ada cayı

19 da 1 kase makarna 1 kase salata

Ananaslı yeşil cay

Sarellam Sarellam

23 Ekim menüm
Sabah / 1 yumurta tereyagda
Öğlen / türk kahvesi ve bir avuç findik
Akşam / şu meşhur tabaklardan :) sarma 5 tane, 1 küçük börek, 1 kurabiye , 1 tatlı, yoğurtlu patates salatası yazarken yoruldum :KK43: üstüne 2 çatal pasta 😭😭😭😭😭
Gece/ expresso

Sarellam Sarellam

X