ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Arkadaşlar dün yemeği kaçırdım
Hangi doktora gitmeliyim bölüm olarak
Çok hasta oldum tuvalete çıkamadım kabız değildim ama sanki cam batıyor geberdim resmen yarın için randevu alıcam işallah yemek yemekten korktum iyi ki kahvaltı yaptım çünkü yemekten korkuyorum artık

Yeterince stok yaptik dogru soyluyorsun.

Kabak detoxu sende ise yariyordu. Kabaga yuklen .
Aynen kabakla kanka olduk ama çok zorlaniyorum.
Sinirlerim bozuluyor açlık yüzünden... baş ağrıları çekiyorum ama vazgeçmek yok... hep bu pastalar yüzünden bağımlılık gibi bişey yani.
Bir de şu içebilsem bu iş tamam

Olsun canim verirsin yine. Keske tekrar almasak hep dengelemeyi bilebilsek ama oluyor malesef boyle.

Sıkıntılı dedigin menu bakimindandir insallah. Allah kolaylik versin
Aynen aynen menü açısından sıkıntılıydı... gizli diyet yapıyoruz malum...
Artık zayıflatıcı tarif önerilerinde bulunuyorlar inceden

Merhaba arkadaşlar
Spor yapayım dedim dün bu gün uyandım boynum tutulmuş yeni spora başlayınca hep bunu yaşıyorum sebebini anlamadım diğer zamanlar vucüd alışınca olmuyor tutulma
Çünkü ısınma ve soğuma hareketleri yapmıyorsun ilk 5 dk ısınma ve son 5 dk vücudu rahatlatma hareketleri yapman gerekiyor canım bide boynunu zorlayacak şeyler yapma yada dikkatli ol.
Terin de üstünde soğumasın mutlaka dikkat et

Tekir cinsi kediler malesef çok yaramaz bununla ilgili yazılar var internette en uysalını araştır.
Ben tekir seviyorum Öyle peluş hayvan gibi yatanı sevmediğim için benim ki tam bir afacan.
Ev konusuna gelince zarar verebileceği tek şey senin eşyaların o da tırmalama konusu olunca. Ama ben tırnaklarını kesiyorum hiç sorun olmuyor.
Tüy ve tuvalet temizliğini sorun etmezsen binaya bi zararı yok.

Pekmez miktarı nedir bilmiyorum ama bence sıkıntılı değil menün emzirme döneminde ekstra 500 kalori yakıyorsun ona göre beslen eğer az beslenirsen sütün azalır ve katılası düşer.
Aşırı karbonhidrat tatlı tüketme bol su sebze ve kaliteli protein herşeyi çözer

Kızlar ben böyle gelip toplu toplu yazıp çıkarsam kızmayın olurmu malum koca kişisinden gizli geliyorum
Menülerimi yarın yazmaya başlıyorum gün içinde fırsat bulunca gelip yazarım.
Şimdi gidip akşama yemek yapayım. Veli toplantısı var öğleden sonra oraya gideceğim hazır olsun.
Seviyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…