ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Halin hal degil su an
Patlamış misirda hic doz aşımı yasamiyosun di mi

Ben de kendimi hic iyi gormuyorum. Bir insan bu kadar istahli olabilir mi ya. Film bile izleyemedim bugun.
Yenmez mi ben boyle seyler duzenli olunca ise yarar saniyordum. Arada yenecekse problem yok yerim
Ben ara ara 15 gun yeyip birakiyordum bu ara cok nadir tukettim.

HATIRLATMA:

Arkadaslar Carsambaya kadar istediginizi yeyin ama Carsambadan sonra saglikli menuler gormek istiyorum. Cok nadir kacamaklar disinda.

9 hafta disinizi sıkın. 9 hafta demek en az bir 9 kilo demek. Aralik 7-11 kilo olabilir. Kazanan siz olacaksiniz.

Ben de simdi kendime canta almaya gidiyorum.

Ben de kendimi hic iyi gormuyorum. Bir insan bu kadar istahli olabilir mi ya. Film bile izleyemedim bugun.

Ben ara ara 15 gun yeyip birakiyordum bu ara cok nadir tukettim.
o istah hiç bitmiyor bende de. Anca cok agir hastaysam yiyesim gelmez

Tekrar basla sen de kaptan. Birlikte yiyelim 15 gun

o istah hiç bitmiyor bende de. Anca cok agir hastaysam yiyesim gelmez

Tekrar basla sen de kaptan. Birlikte yiyelim 15 gun
Çarşamba günü basliycam ben de. Başlayalım beraber.

Bakkaldan evet onlar hala var :) son bi patlamış misir kalmisti 250 kalori aldım ve afiyetle yedim:)

Sanirim bu dolunay biraz ıstah kabartan cinsten :)

Çarşamba günü basliycam ben de. Başlayalım beraber.

Bakkaldan evet onlar hala var :) son bi patlamış misir kalmisti 250 kalori aldım ve afiyetle yedim:)

Sanirim bu dolunay biraz ıstah kabartan cinsten :)
Aman patlamis misir cok cok zararli degil bence. Cipsten bilimum abuk subuk yagli aburcuburdan cok daha mantikli. Ye gitsin kaptan. Şifa olsun

Tamam carsamba baslayalim birlikte

Aman patlamis misir cok cok zararli degil bence. Cipsten bilimum abuk subuk yagli aburcuburdan cok daha mantikli. Ye gitsin kaptan. Şifa olsun

Tamam carsamba baslayalim birlikte
Tuzlu seyler çok kilo aldırmıyor ama miktarı onemli tabi ki.

Bu ara maydanoz almadım eve sanırım gelen kilonun sebebi bu. Eski yöntemlerime basliycam o sekil kilo almiyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…