ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Halin hal degil su an:bicak::KK70:
Patlamış misirda hic doz aşımı yasamiyosun di mi :KK70: :KK70:

Ben de kendimi hic iyi gormuyorum. Bir insan bu kadar istahli olabilir mi ya. Film bile izleyemedim bugun.:süslü:
Yenmez mi :KK70: :KK70: ben boyle seyler duzenli olunca ise yarar saniyordum. Arada yenecekse problem yok yerim:kk77:
Ben ara ara 15 gun yeyip birakiyordum bu ara cok nadir tukettim. :KK51:

:KK68: :KK50: :KK200:
HATIRLATMA:

Arkadaslar Carsambaya kadar istediginizi yeyin ama Carsambadan sonra saglikli menuler gormek istiyorum. Cok nadir kacamaklar disinda.

9 hafta disinizi sıkın. 9 hafta demek en az bir 9 kilo demek. Aralik 7-11 kilo olabilir. Kazanan siz olacaksiniz.:KK8:

Ben de simdi kendime canta almaya gidiyorum.

Ben de kendimi hic iyi gormuyorum. Bir insan bu kadar istahli olabilir mi ya. Film bile izleyemedim bugun.:süslü:

Ben ara ara 15 gun yeyip birakiyordum bu ara cok nadir tukettim. :KK51:
:KK48::KK48: o istah hiç bitmiyor bende de. Anca cok agir hastaysam yiyesim gelmez:KK51:

Tekrar basla sen de kaptan. Birlikte yiyelim 15 gun:kk77:

:KK48::KK48: o istah hiç bitmiyor bende de. Anca cok agir hastaysam yiyesim gelmez:KK51:

Tekrar basla sen de kaptan. Birlikte yiyelim 15 gun:kk77:
Çarşamba günü basliycam ben de. Başlayalım beraber.

Bakkaldan evet onlar hala var :) son bi patlamış misir kalmisti 250 kalori aldım ve afiyetle yedim:)

Sanirim bu dolunay biraz ıstah kabartan cinsten :)

Çarşamba günü basliycam ben de. Başlayalım beraber.

Bakkaldan evet onlar hala var :) son bi patlamış misir kalmisti 250 kalori aldım ve afiyetle yedim:)

Sanirim bu dolunay biraz ıstah kabartan cinsten :)
Aman patlamis misir cok cok zararli degil bence. Cipsten bilimum abuk subuk yagli aburcuburdan cok daha mantikli. Ye gitsin kaptan. Şifa olsun :KK48: :KK200:

Tamam carsamba baslayalim birlikte

Aman patlamis misir cok cok zararli degil bence. Cipsten bilimum abuk subuk yagli aburcuburdan cok daha mantikli. Ye gitsin kaptan. Şifa olsun :KK48: :KK200:

Tamam carsamba baslayalim birlikte
Tuzlu seyler çok kilo aldırmıyor ama miktarı onemli tabi ki.

Bu ara maydanoz almadım eve sanırım gelen kilonun sebebi bu. Eski yöntemlerime basliycam o sekil kilo almiyordum.

X